Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

اندرسون و تیونینگ لامبورگینی گالاردو 2011

اندرسون تیونر آلمانی و کار بر روی سوپر اسپرت ایتالیایی نظر شما چیست ؟؟
اندرسون و تیونینگ لامبورگینی گالاردو 2011

اندرسون و تیونینگ لامبورگینی گالاردو 2011


به گزارش CarXR.ir : با دیدن لامبورگینی گالارد همیشه و در همه وقت به زیبایی و طراحی ماهرانه آن پی خواهید برد اما کسانی هم پیدا می شوند که این ظاهر وحشی و خشن و در عین حال فوق العاده زیبای گاو وحشی آنها را ارضا نکند و دست به کارهایی چون تیونینگ لامبورگینی می زنند.

اندرسون تیونیر آلمانی که در دوسلدورف آلمان مستقر می باشد کاری که بر روی لامبورگینی انجام داده است عکس العمل برخی مخالفان را در پی داشته است اما تا زمانی که علم و امکانات نباشد تیونینگ لامبورگینی کاری امکان ناپذیر می باشد اما گروه بیشتری اندرسون را به خاطر کار فوق العاده اش تحسین کردند.

از تغییراتی که بر روی این خودرو انجام دادند تغییراتی بوده تا علاوه بر زیبایی در راندمان هم تاثیر داشته باشد، برای این خودرو یک پرفورمانس کیت در نظر گرفته شده است که 560 اسب بخار تا 600 اسب بخار بالا می برد و 40 اسب بخار در قدرت تاثیر مثبت دارد، کامپیوتر این خودرو برنامه ریزی جدید شده و سیستم هواکشی جدید و سیستم اگزوز فوق العاده حرفه ای استیل هم چاشنی کار شده است.

.

.

سیستم تعلیق این خودرو مورد بازنگری قرار گرفته و فوق العاده ریسینگ شده است تا علاوه بر صدای دلنشین و قدرت بالا لذت رانندگی هم در این خودرو چند برابر شود، رینگ های این خودرو 3 تیکه Shiny Black می باشد که علاوه بر طراحی زیبا و آلیاژ سبک در تضاد رنگ این خودرو هم نقش بسزایی را ایفا می کنند.

این رینگ ها در جلو به پهنای 9 و لاستیک های آن به سایز 245/30 ZR0 و در عقب به پهنای 12.5 و تایرهای آن 325/30 ZR20 می باشد که از چسپندگی فوق العاده ای برخوردارند و کالیپرهای قرمز رنگ که به سلیقه اندرسون رنگ آمیزی شده دیگر کار را برای زیبایی چرخش این رینگ ها تمام می کند.

از تغییراتی که در ظاهر این خودرو انجام شده است باید به قطعات کربنی اشاره داشت تا علاوه بر سبک و مقاوم بودن در زیباتر شدن هرچه بیشتر کیت این خودرو نقش بسزایی را ایفا می کنند، لیپ سپر جلو و دیفیوزر عقب از جاهای این خودروست که به فیبر کربن مزین شده است.

در قطعات داخلی این خودرو تا حدودی از کربن استفاده شده که به رنگ سفید و ست با اتومبیل می باشند قسمت هایی از داشبورد – کنسول میانی – قاب کیلومترشمار- ترمز دستی- پدال های دنده – پنل چراغ های سقف خودرو و ... صندلی های این خودرو هم White Racing Edition و چرم آلکانترا می باشد.

 

 

برگردان و نوشته : امیرحسین پورسینا Amir@carxr.ir


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان