Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

رونمایی مرسدس از C-Class L 2019 در نمایشگاه پکن

شرکت مرسدس بنز سال جاری را به عنوان یک سال پرمحصول می داند از این رو مدل های مختلفی را به عنوان نسل جدید رونمایی کرده که هر یک ویژگی ها و طراحی خاص خود را دارند.
رونمایی مرسدس از C-Class L 2019 در نمایشگاه پکن

به گزارش CarXR.ir: در حالی که پیشتر شاهد معرفی A کلاس L یا همان طولانی محور بودیم نوبت به مدل C-Class L 2019 رسیده که با محور طولانی تر خودرو سدان پریمیومی به چشم می خورد.

این اتومبیل در ساختار همانند برادر بزرگتر و کوچکتر E و A کلاس بوده و شرکت مرسدس آن را برای بازار چین در نظر گرفته است. بازار چین مشتریان بسیاری داشته از این رو شرکت ها سعی می کنند تولیدات خاصی را برای در نظر گیرند. در مدل موردبحث علاوه بر طول بیشتر می توان شاهد چراغ های بازطراحی شده، طراحی نسبتا جدید و برخی ویژگی های فنی و رفاهی دیگر اشاره داشت.

همانطور که انتظار داشتیم C کلاس خودرو کشیده تری در مقایسه مدل پیشین است و مخصوص بازار چین طراحی شد. به گفته مرسدس این مدل 8 سانتیمتر طول بیشتری نسبت به C کلاس اصلی دارد. در دیگر ویژگی های C-Class L باید به چراغ های LED با انتخاب 64 رنگ مختلف، پیشرانه بنزینی با فناوری EQ Boost ، صندلی چرمی با ماساژور و گرمکن و سرد کن اشاره داشت.

در دیگر ویژگی ها مشابه C-Class بوده و تفاوت خاصی ندارد. این محصول در کارخانه مشترک بایک و دایملر که سال 2005 ساخته شده، به تولید می رسد. از سال 2014 تاکنون بیش از 380 هزار دستگاه خودرو C-Class L تولید کرده و این مدل جدید نیز در همین شرکت به تولید می رسد.

 ▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان