Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

600 راننده تهراني از رانندگي محروم شدند!!

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: امسال، گواهینامه 343 نفر از رانندگان متخلف تهرانی به علت داشتن بیش از 30 نمره منفی اخذ شده است.
600 راننده تهراني از رانندگي محروم شدند!!

 

به گزارش CarXR.ir : سردار سرتیپ رحیمی افزود: 254 متخلف دیگر نیز فراخوانده شدند تا گواهینامه آنان اخذ شود. وی گفت: هشت هزار راننده متخلف تهرانی نیز در مرز دریافت 30 نمره منفی هستند که در صورت به حدنصاب رسیدن نمره منفی، گواهینامه آنان اخذ خواهد شد.

سردار رحیمی با بیان اینکه در 10 ماه گذشته تعداد کشته های تصادفات 105 نفر کاهش یافته است، گفت: در چند سال گذشته تعداد کشته ها در این مدت در تهران 1460 نفر بود که این رقم در حال حاضر به 800 نفر کاهش یافته است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: امسال، 622 نفر از رانندگان شهر تهران درباره قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی آموزش دیدند.

سردار رحیمی با اشاره به فرارسیدن روزهای پایان سال و افزایش خرید مردم گفت: در اسفند، ترافیک شهر تهران تا 20 درصد افزایش می یابد.

وی افزود: 15 درصد ترافیک از ساعت 8 تا 11 صبح و 22 درصد از 17 تا 21 شب است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ ادامه داد: علت افزایش ترافیک بیشتر به علت افزایش پارک حاشیه ای، نقص فنی و تصادفات مختلف است.

سردار رحیمی گفت: نیروهای پلیس راهنمایی و رانندگی در روزهای پایانی سال در آماده باش کامل هستند؛ به ویژه بعدازظهر 70 درصد نیروها بکارگیری می شوند.

وی افزود: یکی از طرح های ویژه ترافیکی، ساماندهی پارک حاشیه ای است که در این ایام مورد توجه ویژه پلیس است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ گفت: خوشبختانه در 11 ماه گذشته، رانندگان تهرانی قوانین راهنمایی و رانندگی را خوب رعایت کرده اند، به نحوی که میزان جریمه 38 درصد کاهش داشت.

سردار رحیمی افزود: از 15 اسفند، از اجرای طرح های عمرانی غیرضروری در سطح شهر تهران جلوگیری خواهد شد.

وی گفت: نظارت بر معاینه فنی خودروها به ویژه در پایان سال، جزء طرح های اصلی راهنمایی و رانندگی است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: اقداماتی که در سطح شهر تهران به لحاظ عمرانی انجام می شود مانند تونل نیایش و بزرگراه صدر کم نظیر است و این طرح ها تاثیر بسزایی در ترافیک دارند.

سردار رحیمی گفت: افتتاح تونل نیایش موجب کاهش بار ترافیک در بزرگراه یادگار امام، صدر، بابایی و چهارراه پارک وی شده است.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: خودروهایی که برچسب معاینه فنی نداشته باشند پلاک آنها حک و پلاک موقت اعزام به تعمیرگاه بر آن نصب می شود تا برای دریافت معاینه فنی اقدام شود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان