Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

آئودی دومین خودروساز بزرگ جهان

آئودی واحد لوکس فولکس واگن بار دیگر توانست از مرسدس – بنز پیشی بگیرد و با انتقال آن به رتبه سوم ، قبل از ب ام و عنوان دومین خودروساز بزرگ لوکس جهان را از آن خود کند.
آئودی دومین خودروساز بزرگ جهان

 

به گزارش CarXR.ir : در پی افزایش تقاضای بازارهای چین و ایالات متحده درآمدهای آئودی در ماه جولای 9.7 درصد افزایش پیدا کرد. فروش آئودی در حالی به 44 هزار دستگاه می رسد که فروش مرسدس – بنز از 130 هزار دستگاه فراتر نرفته است.

گفتنی است سه خودروساز بزرگ لوکس آلمان با فاصله واقعا کمی نسبت به یکدیگر در بازار حضور دارند. به طوریکه فاصله شرکت های آئودی و ب ام و در سال گذشته 24 هزار دستگاه رسیده است ولی اختلاف فروش آن ها اکنون به 17 هزار دستگاه رسیده است. البته بایستی منتظر اعلام آمار فعالیت ماه جولای ب ام و به عنوان بزرگترین تولید کننده خودروهای لوکس جهان ماند.

 

هردو شرکت آئودی و مرسدس – بنز نیز موفق شده اند به کمک تقاضای بالای خودروهایA3 ، کلاس A ،B،CLA و GLA افزایش فروش داشته باشند.

در این میان تنها بازار روسیه با افتی 12 درصدی مواجه شده و تنها 2600 دستگاه فروش داشته است. ولی ضرردهی آن به کمک سوددهی بازارهای دیگر نظیر امریکا و چین جبران شده است.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان