Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

اولین سدان دیفرانسیل عقب کیا

کیا اولین تصاویر رسمی مربوط به مدل جدید لوکس خود را که در نیمه اول سال 2012 در کره عرضه خواهد شد را منتشر کرد.
اولین سدان دیفرانسیل عقب کیا

به گزارش CarXR.ir : در حال حاضر این خودرو با کد KH شناخته می‌شود هر چند که کیا این موضوع را تایید کرده است که این محصولش را در کره با نام K9 به بازار خواهد فرستاد. البته نام بازارهای صادراتی این خودرو متفاوت خواهد بود و اواخر سال 2012 معرفی خواهد شد. K9 اولین محصول سدان دیفرانسیل عقب کیاست. کیا به ویژگی ها و قابلیت های این مدل خود می‌بالد و آن را بهترین بهترین طراحی های خود نامیده است. این شرکت درنظر دارد K9 هم در بازار داخلی و هم در بازارهای صادراتی عرضه کند. با افزوده شدن این محصول به سبد کالاهای کیا رنج سواری‌های سری K این شرکت که مدلهای K2، K5 وK7 را شامل می‌شود، تکمیل خواهد شد.
حرف K که آغازگر نام این محصولت است تنها به معنای کیا و کشور سازنده آن کره نیست بلکه، این حرف به واژه یونانی کراتوس به معنای (قدرتمند، سلطه و سلطنت) و واژه انگلیسی کینتک به معنای فعال و پویا نیز اشاره دارد.

 


جدیدترین محصول کیا نیز از DNA خانوادگی طراحی محصولات کیا بهره مند شده و از جلوپنجره ثابت این شرکت و چراغ‌های با تکنولوژی بالای LED بهره می‌برد که موجب شده K9 در نمای جلویی خود شخصیتی جذاب را ارائه می‌دهد.از دیگر ویژگی های طراحی این خودور می‌توان به خط شخصیت استوار، چهره خلاقانه عقب خودرو در ترکیب با نوار کرومی و چراغ‌هایLED و سر اگزوز‌های جا نمایی شده درون سپر تمام پارامترهای مربوط به خودروهای با طراحی لوکس را به نمایش می‌گذارد. با این تفاسیر K9 به شدت سری هفت بی.ام.و را در ذهن تداعی می‌کند و به راحتی می‌توان المان‌های مشترک با این خودرو را در آن یافت.
اطلاعات مربوط به مشخصات فنی این خودرو پس از رونمایی در نمایشگاه خودرو ژنو منتشر خواهد شد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان