Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

لندن در تسخیر عربهای لامبورگینی باز!!

عربهای متمول با جمع آوری گرانترین اتومبیل های جهان، لندن را به پایتخت ابر اتومبیل های جهان در آورده اند.
لندن در تسخیر عربهای لامبورگینی باز!!

لندن در تسخیر عربهای لامبورگینی باز!!

عربهای متمول با جمع آوری گرانترین اتومبیل های جهان، لندن را به پایتخت ابر اتومبیل های جهان در آورده اند.

 

CarXR.com : عشق ذاتی عربها به اتومبیلهای گرانقیمت با صداهای بعضا گوش خراش بدلیل سیلندر بالا و موتورهای جت مانند فراری و لامبورگینی و بوگاتی ساکنین شهر لندن را عصبانی می کند.

 

خبر کلمپ شدن اتومبیلهای شاهزاده قطری در یکی از لوکس ترین نواحی لندن(نایتس بریج) تعجب توریستها را بر انگیخت. ماموران شهرداری با ادعای پارک در منطقه ممنوع دو اتومبیل CCXR به قیمت 1.2 میلیون پوند و لامبورگینی 350 میلیون پوندی خانواده الثانی را کلمپ نمودند. البته طبق قوانین لندن آنها برای آزاد کردن هر اتومبیل تنها 150 پوند پرداخت کردند. پول غرور بی جا هم می آورد. چرا که صاحبان اتومبیل می دانستند که منطقه مذکور قابل پارک کردن نیست اما با این حال برای بیشتر معروف شدن دست به چنین کاری زده اند. خانواده قطری اخیرا با پرداخت 1.5 میلیارد دلار فروشگاه معروف هرودس را از صاحب مصری آن محمد الفائد خریدند. ثروت الثانی بیش ار 2.5 میلیارد پوند تخمین زده می شود. محمد الفائد مالک باشگاه فولهام است که پسرش با پرنسس دیانا رابطه داشته (این موضوع به سال1997 بر می گردد) و ظاهرا دیانا که از وی باردار می شود، در یک صحنه تصادف رانندگی در پاریس کشته می شود.

 

گفته می شود انگلیس دوست نداشته ملکه آینده انگلیس رگ عرب داشته باشد اما اینک لندن در تصرف عربهای پولداری است که در تابستان آنجا را جولانگاه ماشین و پول و قمار و هرزگی می کنند.

 

البته انگلیسی ها نیز از این ماجرا سود کلانی می برند و با ورود سرمایه های نفتی اعراب، مالیاتهای هنگفتی را از آنها اخذ می کنند.

 

تعداد لامبورگینیهای با پلاک امارات در لندن به حدی زیاد شده که کنترل آن از دست پلیس لندن خارج شده است. میلیاردهایی که با پروازهای اختصاصی اتومبیل های خود را در فرودگاه هیترو و گثویک پیاده کرده و با سوار شدن در چنین ماشینهایی بهت همگان را در می آورند. دیدن توریستها با چشمان از حدقه در آمده آنهم شبها کنار هاید پارک دیدنی است. قطاری از اتومبیل های گرانقیمت پشت سر هم راه رفته و نویز زیادی را برای ساکنین ایجاد می کنند. مردم زیبایی را تا حد معقول دوست دارند اما وقتی این زیبایی جنبه تولید صداهای گوش خراش کند، بالطبع کسی راضی نیست.

 

 

 

طبق بر آوردی که پلیس لندن کرده بیش از 50 میلیون پوند اتومبیل گرانقیمت خارجی اینک در تابستان لندن در حال تردد است. سریعترین بوگاتی جهان با 410 کیلومتر بر ساعت را می توانید در خیابان نایتس بریج و مای فر ببینید. اغلب توریستها هنگام سوار شدن در اتوبوسهای دور لندن یکی از 5 بوگاتی ساخته شده در جهان که در هتل دورچستر پارک است را می بینند و بعنوان یکی از جذابیتهای توریستی معرفی می شود.

 

اغلب رانندگان این اتومبیل ها عرب بوده و بین 20 تا 30 سال سن دارند. آنها ظاهرا از گرمای وحشتناک کشور خودشان فرار کرده و بدین منطقه آمده اند. به گفته یکی از شهروندان لندنی آنها برای خراب کردن آب و هوای لندن اینجا آمده اند.

 

البته همه رانندگان عرب نبوده و بعضا ایرانی های متمول را نیز می توانید در بین آنها ببینید. موناکو و مونته کارلو همیشه معروف به پارکینگ بهترین و گرانقیمت ترین اتومبیل ها شهره بوده اما اینک لندن جای آنرا گرفته است. هر چند قوانین و مقررات سخت رانندگی در لندن باعث شده تا آنها نتوانند بیشتر از حد معمول و بالاتر از دنده یک رانندگی کنند، اما بدلیل وجود خانواده های عرب در لندن، ورود شاهزاده ها و پولدار ها به اینجا نوعی فخر فروشی با اقوام خود نیز بشمار می آید. ضمنا در بحث قمار و قمار بازی لندن برای اعراب انگلیسی دان بهترین نقطه محسوب می شود.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان