Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

ارائه بسته ارتقایی برای موستانگ GT توسط شلبی

شلبی آمریکا اخیرا با F-150 سوپر Snake اسپرت و GT500 دراگون Snake خود را مشغول کرده و اکنون توجه خود را به موستانگ GT معطوف ساخته است.
ارائه بسته ارتقایی برای موستانگ GT توسط شلبی

 

 

 

 

به گزارشCarXR.ir: نسخه سوپر Snake برای موستانگ سوپرشارژ با بسته ارتقایی در سه طرح رنگ متفاوت ارائه می شود که یادآور محبوب ترین رنگ هایی است که در دهه 1970 مورد استفاده این خودروساز بود.

تصاویر منتشر شده تنها رنگ نارنجی Twister با نوارهای مشکی را برای این خودرو نشان می دهند اما شلبی آمریکا این بسته ارتقایی را با رنگ های مشکی Shadow با نوارهای سبز و سبز لیمویی با نوارهای مشکی نیز ارائه خواهد کرد. کابین این مدل سوپر Snake دارای تزئینات سبز یا نارنجی هماهنگ با رمنگ بدنه خواهد بود.

سوپر Snake که تنها یک بسته ارتقایی ظاهری است، به روز رسانی های فنی مدل اصلی خودرو را حفظ کرده است. بنابراین، یک موتور سوپرشارژ 5.0 لیتری V8 با قدرت 710 اسب بخار و یا تیون شده 825 اسب بخاری برای این خودرو ارائه می شود. شلبی آمریکا این موتور را به گیربکس دستی شش سرعته یا اتوماتیک 10 سرعته متصل می کند.

این نسخه مخصوص در تعداد محدود عرضه خواهد شد و تنها 30 دستگاه از هر دو مدل کوپه و کانورتیبل آن ساخته می شود. علاوه بر این 30 دستگاه مخصوص آمریکا، تعداد محدودی نیز در بازارهای جهانی عرضه خواهد شد.

اولین شلبی سوپر Snake مدل 2020 با بسته ارتقایی ارائه شده ماه آینده در Scottsdale آریزونا دیده خواهد شد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان