Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

دیداری با بی ام و E46 قدرتمند تهران

سری سوم بی ام و در سال 1975 شروع به تولید کرد که همه شما دیگر مدل E21 را می شناسید و پس از آن هم بازار جهانی خودرو شاهد E30 و E36 بود، بی ام E46 چهارمین نسل از سری سوم بی ام و می باشد، این مدل زیبا در سال 1998 جانشین مدل موفق و پر سر و صدای E36 شد
دیداری با بی ام و E46 قدرتمند تهران

بی ام و E46 S54 با قدرت به روی زمین چنگ می زند ...

 

به گزارش CarXR.ir : سری سوم بی ام و در سال 1975 شروع به تولید کرد که همه شما دیگر مدل E21 را می شناسید و پس از آن هم بازار جهانی خودرو شاهد E30 و E36 بود، بی ام E46 چهارمین نسل از سری سوم بی ام و می باشد، این مدل زیبا در سال 1998 جانشین مدل موفق و پر سر و صدای E36 شد که به دلیل طراحی فوق العاده مدرنی که به نسبت زمان خود داشت به سرعت شهرت جهانی پیدا کرد، E46 سمبل یک مدل موفق بی ام و می باشد و اکثر صاحب نظران می گویند که E46 هم به مانند E30 تبدیل به یک افسانه در دنیا شده است.

فروش این خودرو تا سال 2002 از مرز 560.000 دستگاه گذشت که آمار چشمگیری است این اتومبیل از شاسی و طراحی فوق العاده دینامیکی برخوردار می باشد به همین دلیل پتانسیل تیونینگ در این اتومبیل نهفته و در زمانی که شما به تیونینگ این بی ام و روی آورید در زمان اتمام کار شاهد یک هیولای زیبا و قدرتمند می باشید.

این بی ام و بهینه سازی و مدرن شده مدل E36 می باشد اما تیم طراحی ، E46 را به شدت دگرگون کردند. آیرودینامیک عالی و طراحی خشن این مدل از قابلیت های بالای آن به شمار می رود که برای High performance سخن می گوید، مهندسان طراح این مدل ادعا دارند که تا حد زیادی از E36 بهتر شده و تقسیم وزن 50% در عقب و جلوی E46 این مدل را مناسب برای دریفت هم تبدیل کرده است و واقعا هندلینگ این خودرو دیدنی است زیرا هنگامی که این خودرو بر سر پیچ ها با سرعت می پیچد باید از بیرون ببینید و لذت ببرید !!

فرصتی نصیبمان شد تا نمونه ای از تیونینگ ///M را مورد بررسی قرار دهیم، اما تفاوت این مدل ودلیلی که سبب خاص تر شدن این خودرو شده است 4 درب بودن اتاق آن می باشد، در ابتدا از آقایان وحید پورسینا جهت هماهنگی این گزارش و عباس شیرمحمدلو مالک محترم بی ام و جهت همکاری با ما نهایت تشکر را داریم.

قرار ملاقات فرا رسید و ما با کمی تاخیر به نزدیکی محل قرار رسیدیم خبری از اتومبیل نبود اما از بوی لاستیک و خطوط منحنی بر روی آسفالت حدس زدیم که این فرزند نا آرام ///M در همین نزدیکی ها مشغول شیطنت بوده است . به محل قرار رسیدیم در گوشه ای از خیابان اتومبیل پارک شده بود و صدای فن اتومبیل گواهی نقوش روی زمین را می داد اما چیزی که تعجب ما برانگیخت متفاوت بودن تیپ اتاق این بی ام و بود...

صفحه 1 از 512345▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان