Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تصویر رندر شده X2 M بی ام و

رونمایی و عرضه شاسی بلند کراس اوور جدید X2 بی ام و در نزدیکی قرار داشته و ما نیز تقریبا می توانیم طراحی مدل را پیش بینی کنیم.
تصویر رندر شده X2 M بی ام و

به گزارش CarXR.ir: تاکنون تصاویر جاسوسی و رندر شده درکی از طراحی X2 را به ما دادند و حال نوبت به تصویر رندر شده نسخه M این کراس اوور رسیده که به تازگی منتشر شد. هنرمندان دیجیتالی تصویر رندر شده از نسخه هاردکور شاسی بلند کوچک آینده بی ام و منتشر کردند که شباهتی به تصاویر جاسوسی و پتنت های به ثبت رسیده دارد. طراحی تصویر X2 M رندرینگ را به شکل تهاجمی نشان می دهد و جذابیت ظاهری بالایی را می توان مشاهده کرد. طراحی جلو مدل نسبت به نسخه اصلی متفاوت بوده و اشتراک ظاهری با M2 و M3 دارد. چرخ های بزرگتربا چراغ های شفاف یک نگاه کلی از X2 M به دست می دهد.

اگر بی ام و تصمیم به توسعه یک مدل M از X2 بگیرد، انتظار داریم پیشرانه 3.0 لیتری شش سیلندر نسخه M2 را در این کراس اوور با عملکرد بالا به کار گیرد. چنین پیشرانه ای قادر است خروجی قدرت 365 اسب بخاری داشته باشد. نسخه پایه X2  از گزینه موتور1.5 و 2.0 لیتری دیزلی همان مدل X1 بهره می برد. 

از آنجایی که تصویر رندر شده X2 M جز سری M بوده بنابراین می توان انتظار داشت که با درایو چهارچرخ محرک روانه بازار شود. انتظار می رود که X2 در نسخه M چنین ویژگی را از سوی بی ام و باواریایی دریافت کند. البته مدل پایه با درایو دو چرخ جلو محرک یا چهار چرخ محرک اختیاری xDrive به فروش خواهند رسید.

بی ام و قصد داشته X2 جدید را طی نمایشگاه فرانکفورت ماه سپتامبر آلمان رونمایی کرده و سپس در اوایل 2018 به فروش آن بپردازد. بی ام و اگر نسخه M یا همان با عملکرد بالا X2 را تایید کند باید در سال 2019 شاهد رونمایی خودرو باشیم. X2 و X7 بخشی از پیشرفت های بی ام و در زمینه شاسی بلند محسوب می شوند و عرضه X2 M نیز در صورت تایید سال 2019 خواهد بود.

اطلاعات بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا شرکت باواریایی طی سال 2018 به تایید آن پرداخته و سال 2019 نیز معرفی و عرضه آن آغاز می شود. گذشته از آن X7 نیز به عنوان شاسی بلند فول سایز بی ام و بزودی رونمایی و عرضه خواهد شد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
انجمن گفتگوی تخصصی خودرو
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان