Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

معاون ارشد ولوو : خط تولید انسانی کارخانه های چین بهتر از خط تولید رباتیک در اروپا است

اکثر مردم فکر می کنند خط تولید های انسانی کیفیت خط تولید های رباتیک را ندارند از این رو معتقدند خودروهایی که در خط تولید انسانی کشور چین طراحی و ساخته می شوند نسبت به خودروهایی که در خط تولید رباتیک در اروپا ساخته می شوند بی کیفیت هستند.
معاون ارشد ولوو : خط تولید انسانی کارخانه های چین بهتر از خط تولید رباتیک در اروپا است

به گزارش CarXR.ir: تنها خودروهای تولید شده در خط تولید رباتیک اروپا هستند که دارای کیفیت بالایی هستند . اما لازم است بدانید که تمام خودروهایی که در خط تولید چین طراحی و ساخته می شوند بی کیفیت نیستند چرا که در 2 سال اخیر بسیاری از کارشناسان رسانه های خودرویی معتبر جهان به نمایشگاه خودروی پکن رفته اند و به تست و بررسی مدل های تولیدی پرداخته اند و از کیفیت آنها به طرز عجیبی شگفت زده شده اند .

معاون ارشد بخش طراحی ولوو اعتقاد دارد که خط تولید انسانی کارخانه های چین بهتر از خط تولید رباتیک در کارخانه های اروپا است و در این زمینه گفته است : در ابتدا همه در زمینه ی طراحی و ساخت خودروهای باکیفیت در چین نگران بودند ، اما این نگرانی پس از ساخت و مونتاژ با کیفیت خودروهای چینی برطرف شد .

از نظر معاون ارشد بخش طراحی ولوو تفاوت اصلی که بین کارخانه های چینی و اروپایی وجود دارد سطح اتوماسیون آنها می باشد ، به گونه ای که کارخانه های چینی با استفاده ی بیشتر از نیروهای انسانی به تلرانس بهتر و توانایی تغییر سریع تر روندهای تولید رسیده است .

معاون ارشد بخش طراحی ولوو در ادامه نیز اضافه کرد : بین خط تولید چین و اروپا تفاوت زیادی وجود ندارد اما اگر بخواهیم به صورت جزئی به خط تولید چین بپردازم باید بگویم که چینی ها خیلی خوب کار می کنند از این رو هیچ نگرانی از لحاظ بی کیفیت بودن محصولات چینی وجود ندارد .

مدیران ارشد ولوو اعلام کرده اند که در آینده ای نزدیک تولید مدل های تمام برقی این برند در چین نیز آغاز خواهد شد ، جالب است بدانید که کمپانی ولوو تنها خودروسازی نیست که در چین خط تولید دارد برای نمونه نسل جدید فورد فوکوس مخصوص بازار آمریکا در چین تولید می شود و پس از آن به آمریکایی ها فروخته می شود ، علاوه بر تمامی اینها اولین کراس اور تمام برقی برند آلمانی نیز قرار است در چین تولید گردد .▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان