Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

دوج چلنجر دیمون با قیمت 250 هزار دلار در ای بی

شرکت دوج پیشتر چلنجر دیمون SRT را با توان 850 اسب بخاری معرفی کرد.
دوج چلنجر دیمون با قیمت 250 هزار دلار در ای بی

به گزارش CarXR.ir: شرکت دوج قیمت نسخه پایه SRT دیمون را 84 هزار دلار اعلام کرده که نسخه نهایی آن به 95 هزار دلار می رسد. اما اگر نمی‌خواهید صبر کنید و قصد دارید هر چه سریعتر خودرو را کسب کنید، باید با سه برابر قیمت بیشتر از Ebay آن را تهیه نمایید.

فروشنده در Ebay می گوید این خودرو یکی از قدرتمندترین ها بوده و این بدان معناست که یکی از اتومبیل های نادر و هیجان انگیزترین مدل تاکنون تولید شده است. در حال حاضر پیش خرید چلنجر SRT دیمون آغاز نشده و این عجیب است که فروش آن روی Ebay قرار گرفته است.

در آگهی Ebay نوشته شده:

" پس از خرید ما دقیقا نحوه سفارش را پیش از عرضه دستگاه به اطلاع شما می رسانیم. اگر شما پس از عرضه این خودرو را سفارش دهید می توانید گزینه موردنظر را انتخاب و دریافت نمایید."

این فرد حتی تصویر درستی از خودرو اصلی منتشر نکرده و مشخص نیست با چه مدلی رو به رو هستیم. چلنجر SRT دیمون تنها 3300 دستگاه آن که هریک 100 هزار دلاری قیمت دارد، به فروش می رسد.

این فرد افزود:                   

"تصاویر موجود در آگهی از مدل اصلی بوده و شما با خرید خودرو چنین محصولی را بدست خواهید آورد. راه شما این است که خودرو را سفارش دهید و نمی توان پیش از تحویل تصاویری ارائه داد، پس لطفا درخواست نکنید."

به گفته دوج تولید چلنجر در تابستان آغاز می شود و عرضه نیز پاییز 2017 صورت می گیرد. البته بزودی پیش خرید آن آغاز شده و افراد می توانند با هزینه هنگفتی این مدل را دریافت کنند.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور پترونول
جرمن هلدینگ : فروش انواع مکمل های سوخت
رنوپخش
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان