Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

دورخیز فولکس برای کسب عنوان بزرگترین خودرو سازی جهان

درپی رشد چشم گیر بازارهای بزرگ مخصوصاً چین، ایالات متحده، هند و روسیه، فولکس واگن توانست 5.1 میلیون خودرو را در سراسر جهان به فروش رسانده و رشدی 13 درصدی را در سال 2011 ثبت کند.
دورخیز فولکس برای کسب عنوان بزرگترین خودرو سازی جهان

به گزارشCarXR.ir : در این مدت بزرگترین بازار محصولات فولکس واگن با 172 میلیون دستگاه فروش و رشد 13.8 درصدی نسبت به سال گذشته به کشور چین تعلق داشت.

 

فولکس واگن در این مدت توانست برای اولین بار در تاریخ حجم فروش خود در چین را به بیشتراز حجم کلی فروش شرکتش در اروپا برساند. همین طور در پی استقبال بی سابقه آمریکایی های از خودروی پاسات فروش فولکس واگن در این کشور با جهشی 26.3 درصدی حدود 324 هزار دستگاه افزایش یافت.

 

شایان ذکر است رشد 151 درصدی و 100 درصدی فروش این خودروساز آلمانی در هند و روسیه نیز سهم عمده¬ای در دورخیز آن برای کسب عنوان بزرگترین خودروسازی جهان داشته به طوریکه این خودروساز جزء معدود برندهایی است که توانست علی رغم بحران های متعدد سال 2011، به رشد یکنواخت خود ادامه دهد.

 

با این حال کریستین کلینگرـ مدیر فروش فولکس ـ با هشدار نسبت به شرایط چالش برانگیز خودروسازان در سال 2012 از همکارانش خواست که گرفتار غرور موفقیت سال گذشته نشده و به تلاش خود ادامه دهند.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
انجمن گفتگوی تخصصی خودرو
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان