Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

کاهش چشمگیر فروش خودروهای نو در فرانسه !!

کمیته سازندگان خودروهای فرانسوی از کاهش قابل توجه فروش خودورهای دست اول در بازارهای فروش این کشور خبر داد.
کاهش چشمگیر فروش خودروهای نو در فرانسه !!

 

کاهش چشمگیر فروش خودروهای نو در فرانسه!!

کمیته سازندگان خودروهای فرانسوی از کاهش قابل توجه فروش خودورهای دست اول در بازارهای فروش این کشور خبر داد.

 

به گزارشCarXR.ir به نقل از شبکه ایران، شماره‌گذاری خودروهای جدید برای هفتمین ماه متوالی در فرانسه ازکاهش برخوردار بوده و در جریان ماه نوامبر میلادی نیز فروش انواع خودروهای ساخت این کشور از 11 درصد کاهش برخوردار است.

ایرنا به نقل از سخنگوی کمیته سازندگان خودوری فرانسه، از فروش 200 هزار دستگاه خودرو درجریان ماه نوامبر سالجاری میلادی در فرانسه به عنوان آمار راضی کننده ای یاد کرد.

"فرانسوا رودیه" با بیان اینکه اگرچه این میزان فروش نسبت به رقم تحسین برانگیز فروش خودرو ساخت فرانسه در ماه پایانی سال 2009 میلادی از کاهش چشم گیری برخورداراست ولی با در نظرگرفتن حذف تدریجی برخی از امتیازهای اعطایی از سوی دولت برای جایگزینی و خرید خوردهای با سوخت بهینه ترفند میزان فروش نسبت به نوامبر سال 2008 میلادی از یک سوم افزایش برخوردار است.

 

وی حذف برخی از امتیازات اعطایی از سوی دولت را برای خرید خودورهای نو با تکنولوژی‌های جدید سازگار با محیط زیست، اعمال برخی از تخفیف‌ها از سوی دیگر سازندگان خودروها را از جمله دلایل کاهش فروش خودروهای ساخت فرانسه در جریان یکسال اخیر عنوان کرد.

براساس این گزارش این درحالیست که در جریان 11 ماه اول سالجاری میلادی نیز فروش خودروهای ساخت فرانسه با 2.4 درصد کاهش به 2 میلیون و 23 هزار دستگاه کاهش داشته است.

درهمین حال بررسی‌ها نشان می‌دهد که کاهش تدریجی امتیاز هزار یورویی اعطایی از سوی دولت برای خرید خودروهای سازگار با محیط زیست به 700 یورو در جریان ژانویه و سپس 500 یورو در جریان ماه ژوئیه سالجاری میلادی به سهم خود در کاهش فروش خودروهای فرانسه در داخل کشور تاثیر گذار بوده است.

دولت نیز اعلام کرده است که قصد دارد برخی از امتیازات اعطایی برای خرید و جایگزینی خودروهای بهینه‌سوز و مناسب برای محیط زیست را تا 31 دسامبر سالجاری قطع کند. با اینحال، سخنگوی کمیته سازندگان خودروهای فرانسوی از ارایه توضیحات در زمینه میزان فروش خودروهای فرانسوی در جریان ماه‌های پایانی سالجاری میلادی خودداری کرد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان