Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

فراری 70 ساله شد

فراری تصمیم دارد به مناسبت هفتاد سالگی خود 350 نسخه مخصوص را در خط تولیدش ارائه کند.
فراری 70 ساله شد

 

به گزارشCarXR.ir : این خودروساز ایتالیایی سال گذشته اعلام کرد که تا سال 2019 تولید خود را 30 درصد افزایش خواهد داد که همین امر نگرانی هایی در مورد انحصار این برند ایجاد کرد. به نظر می رسد فراری تصمیم دارد این نگرانی ها را با مدل های محدود و نسخه مخصوص از بین ببرد که این کار را در اقدامی قابل توجه انجام خواهد داد. گفته می شود فراری 350 خودروی منحصر به فرد را به مناسبت هفتاد سالگی خود تولید و عرضه خواهد کرد. این خبر به 100 مالک و کلکسیونر اعلام شد که هفته گذشته در Ferrari Cavalcade ونیز ایتالیا رقابت می کردند.

 

 

مدیر تبلیغات و بازاریابی فراری، Enrico Galliera با تایید این خبر اظهار داشت کل تیمMaranello تاریخ هفتاد ساله این خودروسازی را بررسی و تلاش کردند نمادین ترین خودروهای گذشته، بدنه و کابین آن را شناسایی کنند. با شناسایی 70 خودروی نمادین در تاریخ این خودروساز، ایده طراحی الهام بخش این نسخه های مخصوص فراهم شد.

به نظر می رسد این نسخه های مخصوص در کل طیف محصولات فراری عرضه خواهد شد که احتمالا 70 دستگاه برای هر مدل کالیفرنیا T کانورتیبل، 488GTB، 488 اسپایدر، F12 برلینتا وGTC4Lusso خواهد بود.

گمان می رود فراری محصولات خود را در نمایشگاه خودروی پاریس 2016 در ماه اکتبر به نمایش درآورد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان