Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تمرینات موتورسواری در پیست بزرگ در حال انجام است

تمرینات هیئت موتورسواری استان تهران با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در حال پیگیری است
تمرینات موتورسواری در پیست بزرگ در حال انجام است

روزهای خوب فصل بهار و موتور ریس ها در پیست اتومبیلرانی


به گزارش CarXR.ir : تمرینات هیئت موتورسواری استان تهران با همکاری فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی در حال پیگیری است و موتورسوارها با پلاک های هیئت مداوم در تمرینات حضور پیدا می کنند تا خود را برای مسابقات آماده کنند، سه شنبه این تمرین برگزرا شد اما موتورها خیلی کم بودند زیرا میان هفته است و موتورسوارها هم احتمالا درگیر کارهای روزمره هستند در این میان در کلاس های مختلف چند موتورسیکلت حضور پیدا کردند و به تمرین پرداختند.

 

.

.

.

.

.

.

تایم 2 ساعته تمرین برای موتور سوارها خوب بود چراکه همه زمان را استفاده کردند و حجم های مختلف به پیست رفتند تا در کنار هم به تمرین بپردازند، مرتضی عرب زاده تمرین خوبی را داشت و بیش از همه در پیست تاخت و تاز کرد، رسول کعبه هم که برای قهرمانی کلاس 600 سی سی در حال تلاش است تمرین کرد ولی سر یکی از پیچ ها به زمین خورد که خوشبختانه مشکلی برایش پیش نیامد و با لب خندان از پیست به بیرون آمد و چشمش ترسید و دیگر گاز نداد!

.

.

.

.

.

.

.

رضا پور مقدم هم که لاستیک موتورش نخ نما شده بود چند دوری زد و از پیست به بیرون آمد چرا که این لاستیک باید او را  تا منطقه نارمک می رساند! دوستان کرجی هم آمده بودند 954 تمیزی که از کرج آمده بود منبع اگزوز اتومبیل را روی موتورش ست کرده بود و این خود باعث شد تا از ابتدا تا آخر تمرین همه صحبت ها بر سر این داستان باشد! اکبر شعبانی هم که با CBR 1000 به تمرین پرداخت و از آن ابتدا مشخص بود که این موتورسوار با استرس می راند و همین استرس باعث شد تا موتورش را دچار خسارت کند و او هم از پیست بیرون آمد. خدا رو شکر این تمرین بدون آسیب دیدگی موتورسوارها به پایان رسید.

 

 

نوشته و تصاویر : امیرحسین پورسینا Amir@carxr.ir


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان