Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

هیولای 700 اسب بخاری فراری معرفی شد

فراری می گوید 812 Superfast در مرکز طراحی فراری توسعه یافته و سعی شده تا آن را پرهیبت طراحی کنند.
هیولای 700 اسب بخاری فراری معرفی شد

 

به گزارش CarXR.ir : شرکت فراری پیش از نمایشگاه ژنو 2017 از هیولای 700 اسب بخاری خود موسوم به 812 Superfast رونمایی کرد. این مدل از زبان طراحی دیگر مدل های فراری بهره برده اما تغییرات جزئی در آن صورت گرفت که باید به چراغ های جلو، بخش عقب و افزوده شدن چند هواکش دیگر به بدنه اشاره داشت.

 

 

هدف فراری از افزودن هواکش های بیشتر افزایش آیرودینامیک بدنه 812 Superfast بوده تا در کنار پیشرانه 6.5 لیتری 12 سیلندر 789 اسب بخاری بتواند در جاده ها جولان دهد.

 

 

فراری می گوید 812 Superfast در مرکز طراحی فراری توسعه یافته و سعی شده تا آن را پرهیبت طراحی کنند. با این حال اطلاعات بیشتری از این سوپراسپرت 700 اسب بخاری فراری منتشر نشد تا به آن پرداخت و تنها بایستی منتظر بود شرکت ایتالیایی در جریان نمایشگاه ژنو 2017 که مارس سال جاری برگزار می شود، اطلاعات تکمیلی را ارائه دهد.

 

انتظار داریم قیمت هنگفتی توسط شرکت فراری برای این مدل در نظر گرفته شود و به هرحال برای کسب جزئیات بیشتر تنها انتظار کارساز می باشد.

این طور که از طراحی 812 Superfast با یک خودرو قدرتمندی رو به رو هستیم که در تعداد محدودی تولید خواهد شد و تولید گسترده‌ای نخواهد بود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان