Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

حضور متفاوت فراری در لمانز

فراری 9 سری متوالی در لمانز برنده شده و آخرین پیروزی اش در سال 1965 اتفاق افتاده است.
حضور متفاوت فراری در لمانز

 

به گزارش CarXR.ir : رئیس فراری، لوکا دی مونتزملو اخیرا گفته بود که دوست دارد شاهد رقابت این برند عالی در لمانز باشد و بر اساس تصاویر جدیدی که منتشر شده است می توان گفت رویای وی به زودی به حقیقت خواهد پیوست.

 

 این تصویر پس از فیلمی منتشر شده است که یک مدل لافراری اصلاح شده را در حال مسابقه در مسیر آزمون Fiorano نشان می دهد. فرضیه اولیه این بود که آن خودرو یک توربوشارژ V6 جدید است که برای فرمول 1 طراحی شده است. اما اکنون گفته می شود که ممکن است این خودرو دارای سیستم انتقال قدرت متفاوتی باشد که برای مسابقات اولیه در لمانز طراحی شده است.

 

دی مونتزملو اظهار داشت: "ما با 458 GTE برنده شده ایم اما من ایده رقابت در بالاترین بخش لمانز را نیز دوست دارم. کسی چه می داند شاید ما روزی برگشتیم و برنده شدیم، تشکر کرده و به خانه بازگشتیم. شاید باید این موضوع را جدی در نظر بگیریم."

 

اگر فراری بخواهد وارد کلاس مسابقات اولیه P1 در لمانز شود تا سال 2016 این امکان را نخواهد داشت. در کنار تیم غالب آئودی، تویوتا نیز طی چند سال اخیر در این بخش رقابت کرده است و در این فصل از مسابقات پورشه به هر دوی این خودروسازان می پیوندد.

 

فراری 9 سری متوالی در لمانز برنده شده و آخرین پیروزی اش در سال 1965 اتفاق افتاده است.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
انجمن گفتگوی تخصصی خودرو
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان