Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

آلفارومئو 4C نسل بعدی به این شکل خواهد بود

شرکت آلفارومئو در سبد محصولات خود مدل های متعددی جای داده که هر یک با ویژگی های بزرگی همراه هستند و می توان آنها را خودروهای تمام عیاری به شمار آورد.
آلفارومئو 4C نسل بعدی به این شکل خواهد بود

به گزارش CarXR.ir: از جمله باید به سدان جولیا یا شاسی بلند استلویو اشاره کرد که هر یک با طراحی اسپرت و پیشرانه قدرتمند همراه هستند. در ماه های اخیر شایعاتی پیرامون نسل بعدی کوپه اسپرت آلفارومئو 4C منتشر شد که خبر از معرفی مدل جدید در پایان دهه می داد. مدلی که انتظار داریم در نسل جدید تغییرات چشمگیری پیدا کرده و نظر مخاطبان و طرفداران را به خود جلب کند. به تازگی طراحان صنعت تصمیم گرفتند تصاویری از نسل بعدی آلفارومئو 4C را ارائه دهند تا همگان تصوری درباره این کوپه اسپرت پیدا کرده و اظهار نظری داشته باشند.

براساس تصاویر انتشاری آلفارومئو 4C نسل جدید بدنه پهن تری پیدا کرده و به یک مدل قدرتمندتر شبیه شده است. به شکلی که در نگاه نخست می توان به این موضوع پی برد و انتظارات ر ا نیز افزایش داد. پیشتر آلفارومئو برنامه 5 سال آینده خود را مشخص کرده که خبری از نسل جدید خودرو اسپرت آلفارومئو 4C در آن نیست. این موضوع کمی عجیب به نظر می رسد زیرا چند سالی از معرفی نسل فعلی آلفارومئو 4C می گذرد و اینکه شرکت ایتالیایی حتی تا 5 سال آینده برنامه ای برای این کوپه قدرتمند ندارد، بسیار عجیب است.

باتوجه به برنامه جدید آلفارومئو باید بیان داشت حداقل تا سال 2023 ایتالیایی ها برنامه ای برای رونمایی از آلفارومئو 4C نسل جدید ندارند. این در حالیست که گزارش قبلی به معرفی نسل جدید این کوپه اسپرت در سال 2020 را می داد. در حالی که آلفارومئو برای معرفی نسل بعدی اطلاعاتی ارائه نداده و دست به کار نشده است. اما دو شرکت ایتالیایی Adler Group و Umberto Palermo تصمیم گرفتند طراحی از نسل بعدی 4C داشته باشند و نگاهی اولیه از این مدل را ارائه دهند. مدلی که انتظارات بسیاری از آن داریم و پیش بینی می شود شرکت ایتالیایی برنامه های بزرگی برای آن داشته باشد.

این طراحی فرضی بوده یعنی مشخص نیست آیا به حقیقت تبدیل خواهد شد یا خیر. زیرا Adler Group و Umberto Palermo اگر شرکت های فعالی در زمینه طراحی هستند اما با آلفارومئو هیچ ارتباطی نداشته اما در ظاهر این مدل می توان خودرویی را شاهد بود که احتمال نزدیک بودن طراحی آن با آلفارومئو 4C کم نیست. در ظاهر این مدل می توان چراغ های LED بزرگتر، بدنه پهن تر، جلوپنجره بزرگتر، کاپوت گسترده تر و برخی موارد دیگر را که متفاوت از 4C نسل فعلی بود، مشاهده کرد.

در کابین داخلی تفاوت کمی بین نسخه اصلی و این مدل مشاهده می شود. انتظار داریم در کابین داخلی نیز نسخه نهایی با تغییرات عمده ای همراه باشد تا نظر طرفداران را جلب سازد. البته به نوعی باید این ظاهر آلفارومئو 4C را بروزرسانی شده و عضلانی نیز دانست. شرکت آلفارومئو قطعا در حال برنامه ریزیهایی برای 4C بوده و به این شکل نخواهد بود که ما مدل موردنظر را تا سالیان طولانی شاهد نخواهیم بود.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان