Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

جایزه دستاورد ایمنی ترافیک برای آینه هوشمند نیسان

آینه دید پشت هوشمند نیسان برای اثر مثبت پیش بینی شده اش در جاده ها به رسمیت شناخته شده است.
جایزه دستاورد ایمنی ترافیک برای آینه هوشمند نیسان

 

به گزارش CarXR.ir : این آینه دید پشت هوشمند اواخر سال جاری توسط نیسان عرضه خواهد شد. موسسه ایمنی ترافیک جهانی در نمایشگاه خودروی بین المللی نیویورک هفته گذشته، جایزه دستاورد ایمنی ترافیک سال 2014 را به آینه دید پشت هوشمند نیسان اعطا کرد. این عنوان هر سال به سازمان ها و افرادی اعطا می شود که به ساخت محیطی ایمن تر برای رانندگان و عابران کمک می کنند.

 

نیسان به تازگی در روزهای مخصوص رسانه نمایشگاه خودروی بین المللی نیویورک سال 2014 از این تکنولوژی برای مشتریان آمریکای شمالی رونمایی کرده است.

موسسه ایمنی ترافیک جهانی اعلام کرده است که هر ساله برای کاهش صدمات و مرگ و میر در جاده های آمریکا مسائل ایمنی ترافیکی مهم را درنظر می گیرد. آینه دید پشت هوشمند نیسان اولین مانیتور LCD در دنیا است که نه تنها دید عقب خوبی را در شرایط متفاوت فراهم می آورد بلکه به راننده اجازه می دهد بین مانیتور LCD و آینه دید پشت معمولی یک را انتخاب کند.

 

نیسان اعلام کرده است که دوربین دارای رزولوشن بالا در این آینه دید پشت هوشمند، تصاویر را روی یک مانیتور LCD نشان می دهد که در داخل آینه ساخته شده است. این دوربین تصویری واضح را در مانیتور منعکس می کند و دید بهتری از پشت خودرو را برای راننده فراهم می آورد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان