Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

جزیات جدید وضعیت مایکل شوماخر

قهرمان اسبق مسابقات فرمول یک جهان بعد از حادثه روز یکشنبه در کوه های آلپ فرانسه و انتقال به بیمارستان گرونوبل همچنان در شرایط بحرانی به سر می برد.
جزیات جدید وضعیت مایکل شوماخر

 

به گزارش CarXR.ir : این راننده چهل و چهار ساله آلمانی در حال حاضر برروی تخت بیمارستان برای زنده ماندن می جنگد. وی که احتمالا به دلیل ضربه ای که به سرش وارد شده دچار خونریزی مغزی شده به کما رفته و به نظر می رسد که تلاش ها برای به هوش آوردن او به نتیجه ای نرسد.

 

ژان مارک گارینر – مدیر بیمارستان – در بیانبه این گفت: وی دچار آسیب شدید جمجمه ای شده و در حال حاضر در کما به سر می برد لذا لازم بود که به محض ورود او اقدامات پزشکی انجام گردد.اما با این وجود او همچنان در شرایط بحرانی به سر می برد .

 

 

یکی از پزشکان مراقب او ، آقای جرارد سیلانت که در سالهای 1999و2009 نیز در جریان آسیب دیدگی های شوماخر در مسابقات وی را جراحی کرده بود گفت: گمان می رود که مایکل چندین روز دیگر در کما باقی بماند و هنوز اظهار نظر درباره آینده کاری بسیار دشوار است.ما مغز او را به صورت لحظه ای مراقبت می کنیم و تلاش داریم که فشار مغزی اش را در سطح عادی نگه داریم.

 

در حال حاضر همسر و فرزندان مایکل شوماخر میک(14ساله) و جیناماریا(16 ساله) در کنار تخت او انتظار به هوش آمدن پدرشان را می کشند.

 

گفتنی است وی روز یکشنبه به هنگام اسکی در کوهستان آلپ فرانسه دچار حادثه شد و سپس از طریقه بالگرد به نزدیکترین بیمارستان انتقال یافت .همه پزشکان معتقدند تنها عاملی که وی را تا کنون زنده نگه داشته است استفاده از تجهیزات و کلاه ایمنی بوده است.

 

 

 

 


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان