Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

یک تیونر معروف در راه ایران!!!

وی تصریح کرد در ماه‏های گذشته برای همکاری و اخذ نمایندگی «منصوری» تلاش‏هایی صورت گرفته و سه شرکت ایرانی پای میز مذاکره آمده‏اند تا در صورت حصول توافق و امضای تفاهم‏نامه، مقرر شود نمایندگی رسمی« منصوری» در ایران آغاز به کار کرده و عرضه‏ کننده ...
یک تیونر معروف در راه ایران!!!

 

به گزارش CarXR.ir به نقل از «مجله ماشین» : کمپانی «منصوری» برای عرضه پلت فرمی 12 هزار دلاری که به صورت مشترک با فولکس واگن طراحی کرده، جهت تولید یک محصول اقتصادی با برخی از شرکت‏های ایرانی درحال مذاکره بوده و در صورت حصول توافق و امضای تفاهم‏نامه نمایندگی رسمی « منصوری» در ایران آغاز به کار خواهد کرد.

«کامبیز منصوری» مدیربرنامه های شرکت «منصوری» در ایران، در پاسخ به پرسش خبرنگار «مجله ماشین» گفت: برای عرضه پلت فرمی 12 هزار دلاری که «منصوری» به صورت مشترک با فولکس واگن طراحی کرده، برای تولید یک محصول اقتصادی با برخی از شرکت‏های ایرانی درحال مذاکره هستیم.

وی تصریح کرد در ماه‏های گذشته برای همکاری و اخذ نمایندگی «منصوری» تلاش‏هایی صورت گرفته و سه شرکت ایرانی پای میز مذاکره آمده ‏اند تا در صورت حصول توافق و امضای تفاهم‏نامه، مقرر شود نمایندگی رسمی« منصوری» در ایران آغاز به کار کرده و عرضه‏ کننده تمام محصولات این برند از بنتلی تا بوگاتی به همراه احداث نمایشگاه و تعمیرگاه باشد.

مدیر برنامه های کمپانی منصوری در ایران خاطر نشان کرد: در بخش دیگر این پروژه استفاده از پلت فرمی جدید و انتقال تکنولوژی آن از آلمان به ایران برای تغییرات در طراحی بیرونی خودروهایی چون مگان، لوگان، سمند و دیگر محصولات تولید داخل و فیس لیفت روی خط تولید این خودروها مد نظر است که در کنار آن، شرکت مزبور با سود بردن از نسل جدید ecu طراحی منصوری روی محصولات خود، اقدام به بهینه‏ سازی و سفارشی کردن تولیداتش می‏کند. بدین معنا که «منصوری دیزاین و هولدینگ» روی تغییرات جزئی‏تر و خارج از خط تولید خودرو کار می‏کنند ولی سفارش‏های خاص، کیت بدنه و تقویت موتور که جزء قرارداد «منصوری» است، روی خط تولید و هنگام مونتاژ یک مدل صورت می‏پذیرد که این امر سبب کاهش هزینه تولید، عرضه و افزایش و دوام بیشتر قطعات خواهد شد.

در هر حال ورود برندهای مطرح بین‏المللی به بازار خودروی کشور را به فال نیک گرفته و امیدواریم الگویی باشد تا با روش‏های نوین، به اموری چون طراحی و ساخت پلت فرم، تقویت فنی پیشرانه و بهینه سازی پرداخته شود.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان