Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

ّبا دوچرخه برقی لامبورگینی آشنا شوید

شرکت لامبورگینی اگرچه به عنوان یک کمپانی مطرح در زمینه تولید سوپراسپرت شناخته می شود، در تولید برخی وسایل نقلیه نیز فعالیت دارد.
ّبا دوچرخه برقی لامبورگینی آشنا شوید

به گزارش CarXR.ir: برای مثال به تازگی این شرکت ایتالیایی در همکاری با ایتال‌تکنولوژی از دوچرخه برقی رونمایی کرده که در دو مدل کوهستانی و جاده ای ماه بعد به فروش می رسد.

این کمپانی با همکاری Italtechnology از دوچرخه برقی یا همان e-bike خود رونمایی کرده که در طراحی تفاوتی با سایر دوچرخه ها نداشته و تنها به سیستم حرکتی برقی مجهز است تا عملکرد خوبی در مقایسه با دوچرخه های معمولی از خود نشان دهد. ای رونمایی در موزه سنت آگاتا بولونزه لامبورگینی انجام گرفته و شرکت ایتالیایی به دوچرخه موردبحث اشاره نمود.​

متاسفانه اطلاعات دقیقی از این محصول عجیب دردست نیست و جالب توجه بوده که شرکتی چون لامبورگینی که به عنوان یک خودروساز سوپراسپرت شناخته شده دست به چنین کاری می زند. البته در گذشته نیز شاهد معرفی دوچرخه باکیفیت از سوی لامبورگینی بودیم و این نخستین باری نیست که چنین چیزی را مشاهده کردیم. البته در محصول جدید با سیستم انتقال قدرت برقی دوچرخه معمولی در کار نیست بلکه افراد با یک محصول قابل توجه رو به رو هستند و می توانند تجربه کاربری خوبی داشته باشند.

به گفته Italtechnology ساخت و توسعه این دوچرخه زمانی بیش از 5 سال زمان برده که برای تحقیق و توسعه چنین محصولی جالب توجه است. با توجه به نظرات Italtechnology بیش از 4 اختراع جهانی برای این دوچرخه به ثبت رسیده تا یک محصول منحصربفرد به شمار رود. اشاره ای به قیمت این دوچرخه نشده اما با وجود برند لامبورگینی قیمت بالایی برای آن در نظر گرفته شود و در ماه ژوئن وارد نمایندگی ها لامبورگینی و برخی فروشگاه های معتبر و بزرگ دیگر می شود.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
کار پلاس تیونینگ
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان