Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

حضور فانتوم نسل هشتمی رولزرویس در نمایشگاه اتومبیل لندنی

اگر بخواهیم یکی از کمپانی های بزرگ تولیدکننده خودروهای لوکس را نام ببریم قطعا رولزرویس یکی از آنها به شمار می رود.
حضور فانتوم نسل هشتمی رولزرویس در نمایشگاه اتومبیل لندنی

به گزارش CarXR.ir: خودروسازی که تاکنون توانسته عملکرد خوبی از خود نشان دهد و در زیرمجموعه بی ام قرار گیرد. شرکت رولزرویس اخیرا نسل هشتم و جدید سدان پرچمدار و لوکس خود رولزرویس فانتوم را معرفی کرد.

خودرویی که شرکت بریتانیایی-آلمانی آن را برای نخستین بار به یکی از نمایشگاه های اتومبیل در لندن تحویل داده و بازدیدکنندگان می توانند با مراجعه به این نمایشگاه بازدیدی از خودرو جدید داشته باشند. این نمایشگاه در حقیقت فروشگاه خودرو HR Owen لندن است و یکی از نمایندگی های بزرگ فروش اتومبیل در لندن به شمار می رود. محصول پریمیومی و لوکس رولزرویس برای اولین بار در این نمایشگاه قابل بازدید بوده و هر فردی می تواند به مراجعه نگاه نخستی به این سدان لوکس داشته باشد.

شرکت رولزرویس قصد داشته برای نخستین بار در سال 2018 این سدان را به مشتریان تحویل دهد، بنابراین نباید انتظار داشت که پیش از این زمان عرضه ای صورت گیرد. حتی شرکت موردبحث قیمت و تاریخ دقیق عرضه را مشخص نکرده است. با این حال انتظار داریم تنها تعداد کمی از این مدل به تولید رسیده و عرضه شود. زیرا قیمت هنگفت مدل خرید را برای هر فردی دشوار می سازد و تنها ثروتمندان هستند که توانایی خرید چنین خودرویی با قیمتی بیش از 400 هزار دلار را خواهند داشت.

در زمینه پیشرانه شرکت بریتانیایی-آلمانی موتور 6.75 لیتری توربودوقلو 12 سیلندربا خروجی 563 اسب بخار برای فانتوم نسل هشتمی درنظر گرفته است. بنابراین باید فانتوم جدید را نمونه کامل یک اتومبیل سدان لوکس تلقی کرد که نه تنها پیشرانه قدرتمندی برای آن در نظر گرفته شد، در زمینه سیستم ایمنی و رفاهی بی نقص بوده و در نگاه نخست می تواند این موضوع را اثبات سازد. با این حساب باید انتظارات بسیاری از فانتوم نسل هشتمی در عمده زمینه ها داشت.

در آینده باید شاهد معرفی شاسی بلندی توسط رولزرویس باشیم و نسل هشتم فانتوم جدیدترین مدل نخواهد بود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان