Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

معرفي بی.ام.و E92 M3

مهندسان شرکت Alpha-N با محصولی تازه خود را برای نوربرگ‌رینگ آماده کرده‌اند، آن هم چیزی نیست جز یک بی.ام.و M3 برای جلب رضایت خریداران!
معرفي بی.ام.و E92 M3

 

به گزارشCarXR.ir : این خودرو از هر زاویه یک اسپرت به تمام معنا است و تغییرات صورت گرفته‌ بر روی آن عبارتند از: اسپویلر مسابقه‌ای از جنس الیاف کربن که در‌بر گیرنده ‌دریچه‌های هدایت هوا به‌سوی ترمزها است، همچنین دفیوزر کربنی عقب به منظور تامین نیروی رو به پایین و همکاری با بالچه عظیم الجثه مستقر بر روی درب صندق که در ایجاد پایداری این محصول نقش موثری خواهد داشت.

 

 

اما استفاده از الیاف کربن تنها به این موارد ختم نمی‌شود بلکه شامل درهای جانبی و درب صندوق خودرو نیز می‌‌شود، در قسمت جلو این M3 جلوپنجره‌ی همیشگی بی.ام.و ساخته شده از کربن خودنمایی می‌کند تا نوید‌بخش وجود قطعات ساخته شده از همین جنس در بخش‌هایی از موتور خودرو و درپوش آن باشد که این موضوع نشان دهنده‌ توجه مهندسین Alpha-N به استفاده از مواد سبک با استحکام بالا در محصولات خود است.

 

 


رابط بین این توده فلزی خوش نقش و زمین لاستیک‌های 265/35 R19 ساخته کارخانه خوش نام میشلن بوده که رینگ‌های 19 اینچی آلیاژی تیره رنگ 10پره را در‌بر گرفته‌اند تا به‌راحتی انرژی وارد شده به چرخ‌ها را به زمین منتقل کنند. با ورود راننده به کابین آن و دیدن صندلی‌های مسابقه‌ای ویژه ریکارو، باید منتظر هیجان رانندگی مضاعفی باشد چرا‌که موتور این E92 M3 پس از تغییرات اعمال شده در مجموع 450 اسب بخار با استفاده از 8 سیلندر خود تولید می‌کند.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
انجمن گفتگوی تخصصی خودرو
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان