Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

اقدام عجيب شهردار براي جلوگيري از پارك غيرقانوني خودروها!

پارك خلاف خودروها در كشور ليتواني به يك بيماري عمومي تبديل شده است. اين وضعيت به گونه‌اي پيش رفته كه شهردار پايتخت ليتواني براي جلوگيري از پارك غيرقانوني خودروها توسط مردم و فرهنگ‌سازي در اين زمينه دست به اقدام عجيبي زده است.
اقدام عجيب شهردار براي جلوگيري از پارك غيرقانوني خودروها!

 

به گزارش CarXR.ir به نقل ازايسنا: آرتوراس ژوكاس - شهردار ويلنيوس پايتخت ليتواني - سوار بر يك خودروي زرهي به صورت غيرمنتظره‌اي از روي يك خودرو كه پارك غيرقانوني كرده بود، رد شده و آن‌را له كرد!

شهردار ويلنيوس بعد از اين اقدام خود اعلام كرد كه اين تصميم افراطي را براي اين گرفته كه به مردم هشدار بدهد تا از اين پس از پارك غيرقانوني خودروهاي خود در كوچه‌ها و خيابانها خودداري كنند.

وي به خبرگزاري فرانسه گفت: اگرچه اقدام من كمي وحشتناك بود! اما معتقدم مردم را تشويق كردم تا از اين پس به قوانين رانندگي بيشتر احترام بگذارند.

شهردار ويلنيوس در ويدئويي كه در اينترنت نيز پخش شده با يك خودروي زرهي از روي يك مرسدس آبي رنگ كه به صورت غيرقانوني پارك كرده بود رد شده و آن‌را له كرد. البته اين اقدام آقاي شهردار از قبل هماهنگ شده و قرار بود اين ويدئو براي فرهنگ‌سازي از تلويزيون پخش شود.

شهردار ويلنيوس همچنين با انتقاد از رانندگان خودروي لوكس گفت كه آنها صرفا چون سوار يك خودروي گران‌قيمت مي‌شوند اغلب قوانين رانندگي را نقض مي‌كنند.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان