Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

ترک مدیر طراحی مک لارن از این شرکت

شرکت مک لارن یکی از تولیدکنندگان مطرح سوپراسپرت بوده و بیشتر اتومبیل های آن را خودروهای با عملکرد بالا تشکیل می دهند.
ترک مدیر طراحی مک لارن از این شرکت

به گزارش CarXR.ir: هفته گذشته شایعه شد که Frank Stephenson به مینی بازگشته، جایی که تا سال 2002 به عنوان مدیرطراحی این شرکت شناخته می‌شد. حال به تازگی مک لارن این موضوع را تایید کرد و قصد داشته Rob Melville را جایگزین Stephenson مدیر سابق بخش طراحی شرکت بریتانیایی کند.

Melville مسئول طراحی برخی مدل های P1, 650S, 675LT, 570S و 720S جدید محسوب می شود. Melville در سال 2009 به مک لارن پیوست و به عنوان طراح ارشد شروع به کار کرد. پیش از آن نیز در شرکت جگوارلندروور یکی از اعضای کلیدی بخش طراحی به شمار می رفت. او یکی از طراحان ارشد Evoque بود و در سال 2006 نیز تصمیم گرفت به جنرال موتورز بپیوندد. وی در آن زمان روی طراحی هامر H2، شورولت کوروت و کادیلاک Converj فعالیت داشت.

Melville با پیوستن به مک لارن قصد داشته بیش از 14 مدل جدید پیش از سال 2022 برای شرکت بریتانیایی طراحی کند. این برنامه بخشی از طرح سرمایه گذاری 2.4 میلیارد دلاری Track22 است. این طرح شامل مدل های جدیدی چون LT، سوپراتومبیل الکتریکی و جانشین  P1 خواهد بود.

Melville درباره سمت جدید خود بیان داشت:

" من از اینکه به عنوان مدیر طراحی مک لارن هستم بسیار هیجان زده می باشم."

وی افزود:               

" من هنگامی که در سال 2009 خبر پیوستن به مک لارن را دادم بسیار شادم بودم و امروز نیز چنین احساسی دارم. ما یک تیم توسعه فوق العاده داشته و می خواهیم فلسه طراحی جدیدی را به کار گیریم. من همیشه اعتقاد داشتم در پس هر احساس عاشقانه ای، طرح و داستان بزرگی قرار دارد و این چیزی بوده که در مک لارن می توان مشاهده کرد. بنابراین من افتخار می کنم."

Melville می خواهد طراحی های جدید خود را برای سایر محصولات مک لارن به کارگیرد و مدل های قابل توجهی توسعه دهد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
مجموعه اتوکیوان
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان