Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

محصولات ايران خودرو راهی تونس می شود

گروه صنعتی ایران خودرو در تلاشی تازه با هدف توسعه بازارهای برون مرزی با صدور شش دستگاه انواع خودرو سبک به تونس خود را برای ورود جدی و پایدار به کشورهای شمال آفریقا آماده می کند.
محصولات ايران خودرو راهی تونس می شود

 

به گزارش CarXR.ir : عبدالعظيم سعدیان معاون صادرات ایران خودرو با بیان این مطلب گفت : این خودروها شمال سمند. رانا و سورن هستند که برای تطبیق خودروهای مذکور با استانداردهای مورد تایید کشور تونس در شرف ورود به بازار اين كشور هستند.

 

وی اظهار داشت: یک شرکت تونسی برای هماهنگی های صادراتی و بازاریابی ایران خودرو ایجاد شده تا روند صادرات به این کشور و در نهایت سایر کشورهای شمال آفریقا ابعاد گسترده تری به خود بگیرد.

 

سعديان ادامه داد: ایران خودرو تلاش خواهد کرد تا از بازار تونس برای صدور محصولات خود به کشورهای لیبی و الجرایر بهره گیری کند و برنامه صدور یک هزار دستگاه خودرو به تونس تا پایان امسال تلاشی در این راستا به شمار می رود.

 

وی درهمین حال خبر داد: یک تیم کارشناسی از معاونت صادرات ایران خودرو برای بررسی زمینه های تقویت هر چه بیشتر ایران خودرو در تونس راهی این کشور می شود.

 

به گفته سعدیان ايران خودرو در شهر سوس در تونس نمایندگی های رسمی فروش و بازاريابی دایر خواهد کرد و مقدمات این اقدام را انجام داده است. همچنين اين شركت تلاش دارد در بازارهاي مستعد خودرو در کشورهای لیبی و الجرایر با صادرات انواع خودرو نقشی رو به گسترش ایفا کند.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان