Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

میتسوبیشی با کانسپتی جدید در راه توکیو

میتسوبیشی یک خودروی کانسپت تهاجمی را معرفی کرده است که در نمایشگاه خودروی توکیو 2015 حضور خواهد یافت.
میتسوبیشی با کانسپتی جدید در راه توکیو

 

به گزارشCarXR.ir : این خودروساز ژاپنی اعلام کرد زمینه طراحی این خودرو تحقق احساسات به واقعیت است و نشان می دهد که میتسوبیشی Emirai 3 xDas کانسپت چگونه کار می کند. این خودروساز تصمیم دارد خودرویی تولید کند که با حداقل اطلاعات به طور خودکار به نیازهای راننده پاسخ می دهد. در واقع این عمل توسط حرکت دست به جای فشردن دکمه ها انجام می شود. در داخل این کانسپت نیز راننده این امکان را دارد که یک دستگاه پوشیدنی را استفاده کند که در صورت وجود حواس پرتی یا تغییر تنظیم خودرو از طریق لرزش به راننده هشدار می دهد.

 

 

هم چنین یک نمایشگر بالای سر روی خطرات جاده تمرکز دارد و قادر است خطرات مسیر پیش رو را هشدار دهد. این نمایشگر از نقشه سه بعدی برای نمایش اطلاعات به صورت تکنولوژی بالا استفاده می کند. در تمام مدت رانندگی با این خودرو یک دوربین بر راننده متمرکز است تا حالات صورت وی را تحت نظر داشته باشد و خودرو با استفاده از این اطلاعات و کاردیوگراف به این حالات واکنش ی دهد. تمام این اطلاعات به طور خودکار در برابر اطلاعات شرایط فیزیکی راننده بررسی می شود تا به توقف خودرو دستور داده و یا اطلاعات را برای دیگران ثبت کند.

میتسوبیشی در نمایشگاه خودروی توکیو 2015، Emirai3 xAuto را نیز به نمایش در می آورد که تکنولوژی های تماما خودران این خودروساز را معرفی خواهد کرد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان