Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

مسابقه آفرود با حضور قهرمانان کشور

برگزاری مسابقه جایزه بزرگ باشگاه تپه نوردان سرزمین ایرانیان و مجله آف رود . تاریخ هفتم و هشتم شهریور ماه 1392
مسابقه آفرود با حضور قهرمانان کشور

 

به گزارش CarXR.ir : پیست های آف رود باشگاه تپه نوردان سرزمین ایرانیان توسط تیم فنی و اجرایی نشریه ی آف رود اداره می گردد ، درجریان همکاری مجله ی آف رود و باشگاه تپه نوردان طراحی و اجرای پیستی متفاوت با شرایط و حالاتی منحصر به فرد همگام با متد پایه ای و بین المللی تیم های آف رود در سراسر جهان صورت گرفت ، در طراحی این پیست سعی شده است تمامی شرایط وحالات مسیرهای دشوار آف رود در طبیعت شبیه سازی و گنجانده شود .

 

تیم فنی و اجرایی برای معرفی و رونمایی از این پیست مسابقه ای ترتیب داده است که در روزهای پنجشنبه و جمعه ، مورخ 7 و 8 شهریورماه برگزار خواهد شد ، برای انجام رقابتی منصفانه در شرایطی یکسان تیم برگزاری برای این مسابقه 6 کلاس را تعیین نموده است که به صورت کلاس های چهار سیلندرکاربراتور و چهارسیلندر انژکتور، شش سیلندر کاربراتور و شش سیلندر انژکتور ، هشت سیلندر و آزاد انتخاب خواهند شد که حداقل شرکت کننده برای تشکیل کلاس ها 5 اتومبیل می باشد مسیرهر 6 کلاس یکسان بوده و برای محک جدی کلاس آزاد مسیری جداگانه پیش بینی شده که پیچیدگی های خاص خود را داراست ، شرکت کنندگان این کلاس پس از عبور از موانعی خاص که تنها برای این کلاس در نظر گرفته شده است به ادامه ی مسیر خواهند پرداخت .

 

 

در اتومبیل های دارای سقف مجهز بودن به رول بار الزامی نیست و درصورت تایید مسئول فنی مجاز به شرکت در مسابقه می باشند اما اتومبیل های بدون سقف ملزم به استفاده از رول باری استاندارد و مورد تأیید تیم فنی بوده و از اتومبیل های فاقد رول بار برای شرکت در مسابقه جلوگیری به عمل خواهد آمد . ثبت نام از شرکت کنندگان توسط مسئولین هیئت ها صورت گرفته است و نفرات برتر هر استان از طریق هیئت مربوط به استان خود معرفی شده اند . شرکت کنندگان آزاد منعی برای شرکت در مسابقه نداشته ومتقاضیان می توانند تا روز سه شنبه مورخ 92/06/05 با تماس تلفنی و یا با مراجعه به پایگاه اینترنتی offroadonline.ir اقدام به ثبت نام نمایند . برای اعلام نتایجی شفاف و دور از حاشیه زمان گیری ها توسط سیستم هوشمند انجام گرفته و ازطریق نمایندگان هرکلاس بعد از هر رقابت اعلام خواهد شد . بدیهی است نتایج نهایی با احتساب خطاهای احتمالی که توسط کنترلرها در ایستگاه های بین مسیر ثبت و ضبط می شوند به اطلاع عموم خواهد رسید . ثبت نام شرکت کنندگان به صورت رایگان انجام خواهد شد سقف ثبت نام برای هرکلاس حداکثر 15 اتومبیل می باشد و انجام آن با توجه به زمان ثبت نام می باشد و پس از اعلام زمان تعیین شده هیچ ثبت نامی صورت نخواهد پذیرفت . مسیر مسابقه به صورت قدرتی ـ استقامتی طراحی شده و سرعت در این پیست تنها عامل موفقیت نخواهد بود بلکه سرعت عمل ، واکنش و آمادگی جسمانی رانندگان و سلامت اتومبیل ها برنده را تعیین خواهد نمود .

 

شرکت کنندگان موظفند روز پنجشنبه در محل مسابقه حضور به هم رسانده و پس از دریافت تأییدیه ی کمیته ی فنی و کلاس بندی ها و نصب شماره بر روی اتومبیل های خود ، آیدی کارت های شام ، صبحانه و ناهار خود را تحویل گرفته و در محل حضور و اقامت داشته باشند . اقامت به صورت کمپ درمحل پیست برقرار بوده و برای این شب برنامه های خاصی در نظر گرفته شده است . پذیرایی برای شرکت کنندگان با یک نفر همراه به صورت شام شب قبل از مسابقه (پنجشنبه) و صبحانه و ناهار در روز مسابقه (جمعه) درنظر گرفته شده است .

 

در این مسابقه دور مارشال انجام نخواهد شد ، اجرای این مرحله که اصولاً برای آشنایی شرکت کنندگان با چگونگی مراحل پیست صورت می گیرد ، درقالب تصاویری ضبط شده و درشب قبل از مسابقه برای شرکت کنندگان محترم به نمایش در خواهد آمد . به جهت ایجاد شرایطی برابر، برای تمامی شرکت کنندگان ، تیم برگزاری ، شرکت افراد تیم فنی و اجرایی پیست را برای شرکت در این مسابقه ممنوع اعلام کرد . لازم به ذکراست ، عدم حضور شرکت کنندگان به همراه اتومبیل هایشان در روز پنجشنبه به منزله ی انصراف تلقی شده و در روز جمعه نیزهیچ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت .

 

تلفن تماس : 02144016525


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان