Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

مرسدس بنز، گیربکس اتوماتیک 9 سرعته را معرفی می کند

مرسدس بنز یک گیربکس اتوماتیک 9 سرعته جدید را به عنوان تجهیزات استانداردE350 بلوتِک به خط تولید خود افزوده است.
مرسدس بنز، گیربکس اتوماتیک 9 سرعته را معرفی می کند

 

به گزارش CarXR.ir : زمان زیادی است که طرح این گیربکس جدید ساخته شده در مرکز این خودروسازی که از نظر داخلی با نام 9G ترونیک خوانده می شود، برای مدل های منتخب مرسدس بنز مطرح شده است.

 

البته وجود این گیربکس، تا آخر هفته گذشته که وب سایت آلمانی مرسدس بنز، خبر به روز رسانی در خط تولید کلاس E را منتشر کرد، انکار می شد.

 

انتخاب 9G ترونیک تاثیری روی شتاب صفر تا صد E350 بلوتِک ندارد و زمان شتاب گرفتن این خودرو همان 6.6 ثانیه باقی می ماند. اما مصرف سوخت چرخه ترکیبی آن از طی مسافت 21.85 کیلومتر با یک لیتر سوخت به مسافت 22.66 کیلومتر با یک لیتر سوخت افزایش یافته است. به علاوه میانگین میزان آلایندگی آن نیز از 144 گرم در هر کیلومتر به 138 گرم در هر کیلومتر کاهش یافته است.

 

از دیگر تغییرات خط تولید کلاس E، معرفی گیربکس اتوماتیک 7G ترونیک هفت سرعته به عنوان تجهیزات استاندارد در نسخه بلو افیشنسی E220، توسط مرسدس بنز است. این خودرو قبلا با گیربکس دستی شش سرعته عرضه می شد.

 

شتاب صفر تا صد این خودرو نیز ثابت باقی می ماند اما مصرف سوخت چرخه ترکیبی آن از طی مسافت 25.55 کیلومتر با یک لیتر سوخت به مسافت 27.29 کیلومتر با یک لیتر سوخت افزایش یافته است. میانگین میزان آلایندگی آن نیز از 132 گرم در هر کیلومتر به 114 گرم در هر کیلومتر کاهش یافته است. اکنون این مدل ارتقا یافته با قوانین آلایندگی یورو 6 مطابقت دارد.

 

این گیربکس از سال 2014، به عنوان یک گزینه در انگلستان موجود خواهد بود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان