Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

رونمایی آئودی از A6 Avant

شرکت آئودی را می توان یکی از برندهای مطرح تولیدکننده اتومبیل دانست که هر سال نسل جدیدی از خودروهایش را معرفی می کند.
رونمایی آئودی از A6 Avant

به گزارش CarXR.ir: این برند به تازگی تصمیم گرفت از مدل آوانت A6 2019 رونمایی کند. مدلی که واگنی بوده و از همان طراحی A6 اصلی بهره می برد. همانطور که می دانید پیشتر شرکت آئودی مدل جدیدی از A6 را معرفی کرد که توانست موردتوجه همگان قرار گیرد و تحسین برانگیز باشد.

 

به دنبال آن آلمانی ها دست به کار شده و محصولی متفاوت از A6 را رونمایی کردند که باید آن را خودرویی قابل توجه دانست. این خودرو در کنار طراحی مشابه از سیستم سرگرمی دیجیتالی MMI آئودی بهره می برد و فناوری های مختلفی برای آن در نظر گرفته شده است. مدل آوانت نسبت به A6 سدان ابعاد بزرگتری داشته و فضای داخلی نیز در مقایسه با نسخه سدان پرحجم تر می باشد.

این شرکت در ماه فوریه بود که تصمیم می گیرد A6 را معرفی کند و حال نوبت به نسخه آوانت واگنی رسیده که مدلی قابل توجه از برند آلمانی می باشد. جزئیات بسیاری توسط آلمانی ها در اختیار رسانه ها قرار نگرفته اما پیش بینی می شود در بیشتر مشخصات فنی مشابه A6 اصلی باشد و این طراحی بیرونی بوده که تفاوتی را بین مدل سدان و آوانت A6 به وجود آورده است.

جزئیات  بیشتری در کار نیست و باید منتظر ماند تا آئودی بزودی مشخصات کامل و کلیدی A6 آوانت را در اختیار رسانه های مختلف قرار دهد. پیش بینی شده این شرکت مدل های دیگری از A6 را نیز معرفی کرده و عرضه دارد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان