Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

نیسان با بسته مخصوص GT-R Track

تقاضای خودروهای GT-R روند بسیار رو به رشدی را طی می‌کند. نیسان با بسته مخصوص GT-R Track به این نیاز پاسخ می‌دهد. این بسته نسخه ای از سوپرخودروی نیسان می‌سازد که سریع تر و سبک تر هستند.
نیسان با بسته مخصوص GT-R Track

به گزارش CarXR.ir : برعکس بسیاری از جعبه های تیونینگ که بر خلاف خواسته طراحان اصلی خودرو اتفاق می افتد، این بسته با رضایت کامل کازوتوشی میزونو ساخته شده است.
این بسته از چرخ‌های جدید ویژه آلیاژی بهره می‌برد و این چرخها علاوه بر ظاهر جذابی که دارند، وزن کلی خودرو را هم 10 کیلوگرم کاهش می‌دهند.

 

شاسی جدید این بسته، خودرو را قادر می‌سازد که در پیست های مسابقه عملکرد بهتری داشته باشد. همچنین به خاطر وجود قابلیت عوض کردن فنربندی، صاحبان خودرو می‌توانند از آن در تمامی محیط ها استفاده کنند.
تغییرات انجام شده به داخل خودرو نیز کشانده می‌شود. دو صندلی عقب کاملا حذف شده اند اما صندلیهای جلو با صندلیهای اسپرت و مخصوص GT-R عوض شده اند و جنس آنها از چرم است. سیستم صوتی خودرو به روز شده و یک دوربین عقب جدید برای کنترل بهتر خودرو اضافه شده است.

 

عملکرد کلی خودرو البته تغییر چندانی نکرده است و صفر تا 100 آن هنوز 2.8 ثانیه زمان می‌برد.
این بسته تنها در انگلستان و ژاپن موجود است و با 10 هزار پوند بیشتر از نسخه اصلی GT-R، به قیمت 74450 پوند به فروش می‌رسد.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان