Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

افتتاح پیست آزمایش پورشه در لوس آنجلس

کمپانی پورشه در نظر دارد یک پیست آزمایش را در لس آنجلس راه اندازی کند.
افتتاح پیست آزمایش پورشه در لوس آنجلس

به گزارش CarXR.ir : رانندگی با پورشه در لوس آنجلس چندان لذت بخش نیست، اما مطمئنا راندن در پیستی که شاهراه های متقاطعی دارد لذت فراوانی خواهد داشت.

این ایده به مشتریان پورشه این امکان را می دهد آخرین دستاورد های سازندگان خودرو را به صورت فیزیکی آزمایش کنند. البته این کار چندان جدید نیست اما تا حدی منحصر به فرد است. با افتتاح این پیست در کالیفرنیا یکی از پنج پیست آزمایشی در جهان امکانات خود را ارائه میدهد.

اگرچه این مکان کمی برای اهالی لوس آنجلس غیر معمول است روی کاغذ و نمودار پروژه خوبی را نشان میدهد. محل آن در کنار دو شاهراه ترافیکی است و با فرودگاه بین المللی چند دقیقه فاصله دارد.

این پیست مانند سایر پیستهای کمپانی پورشه با مساحتی معادل 53 آکر بی شک یکی از بزرگ ترین پیستهای آزمایشی در جهان به شمارمی رود.

قرارگرفتن در صندلی راننده آنقدر ایمن و هیجان انگیز است که راننده در آن لحظه هیچ چیز دیگری نمی خواهد. البته وجود یک مسر جاده مانند ضروری به نظر می رسد اما مسیر مسابقه به گونه ای طراحی شده است که دارای پد ترمز ماشین می باشد.

افرادی که در مسابقات ماشین سواری شرکت دارند می توانند از این پیست استفاده کنند البته کمپانی اعلام کرده که مشتریان مشترک، کلوپ های اتومبیل رانی نیز می توانند از این امکانات استفاده کنند.

ام اینها تنها امکانات این پیست مهیج نیستند. سالن نمایش، فروشگاه، کافی شاپ و سالن کنفرانس از دیگر امکانات آن به شمار می رود. جالب است که بدانید این محل تنها برای مسابقه دادن طراحی نشده است بلکه نیروی انسانی نیز می توانند در آنجا حضور داشته باشند. برنامه های مشابهی در یک نقطه دیگر جهان برای آموزش اتوموبیل رانان و قهرمانان حرفه ای فراهم شده است.

تاریخ بازگشایی این پیست هنوز از سوی کمپانی پورشه اعلام رسمی نشده است اما بر اساس جدول زمانبندی تابستان آینده زمان افتتاح آن خواهد بود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان