Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

پژو 207 تیم انگلستان آماده برای مونت کارلو ...

100 سال گذشته رالی مونت کارلو برای اولین بار در دنیا برگزار گردید، این رالی همانطور که می دانید از بهترین و مهیج ترین مسابقات رالی در دنیا می باشد آن زمان سال 1911 میلادی بود و حالا 2011 درست یک قرن از برگزاری اولین رالی مونت کارلو می گذرد...
پژو 207 تیم انگلستان آماده برای مونت کارلو ...

انگلیسی ها و 207 رالی مونت کارلو 2011


به گزارش CarXR.ir : صد سال گذشته رالی مونت کارلو برای اولین بار در دنیا برگزار گردید، این رالی همانطور که می دانید از بهترین و مهیج ترین مسابقات رالی در دنیا می باشد آن زمان سال 1911 میلادی بود و حالا 2011 درست یک قرن از برگزاری اولین رالی مونت کارلو می گذرد در طول این سال ها اتفاقات مختلف و اتومبیل های مختلف و همچنین رانندگان مختلف از کشورهای گوناگون آمدند و مسابقه دادند در بعضی مسابقات موفق و در بعضی دیگر ناکام ماندند و زیبایی این رشته را در این یک قرن رقم زدند و رفتند.

در سال 2011 تیم پژوی انگلستان با 207 معروف خود که به تازگی آماده کردند ذر تست های IRC شرکت کردند و از نتیجه کار خود هم راضی بودند، Wilks و Phil پس از گذشت 43 سال که کشورشان قهرمان نبوده قصد دارند تا در سال 2011 این عنوان را به دست آورند.

اولین رالی مونت کارلو که در سال 1911 برگزار شد هنری روگیر به قهرمانی رسید و در آن زمان خودرویش 25 اسب بخار بود اما امروزه قدرت این خودروهای چهارچرخ متحرک به 300 اسب بخار هم رسیده و این نشانه افزایش قدرت این خودروها در طی این سال ها می باشد که این خودروها هرساله و طی مراحل مختلف با آزمایش های گروهی و تیمی بر روی آنها قدرتشان برای مسابقه افزایش می یابد.

خودروی انگلستان که 207 S2000 می باشد که این خودرو دارای سیستم های پیشرفته است و در تمام تست های یخ و برف و تست های خاکی رکوردهایی خوب به دست آورده است، سیستم کنترل خودرو در یخ و برف و گشتاور بالای این خودرو باعث شده تا به راحتی از تپه ها و شیب های تند بالا برود.

.

کارهای آماده سازی این خودرو قبل از ژانویه 2011 به انجام رسیده است، بر روی این خودرو چند تیم کارآزموده کار کرده است و جواب خوبی هم از کارهای خود گرفته اند، در برخی از تست ها که Phil نمی توانست خوب برود Wilks کار او را به نحو احسن انجام می داد و به خوبی تایم ها را به ثبت می رساند، البته در تمامی این کارها کمک های خاویر پانسری را هم نباید نادید گرفت.

 

او هم با همین خودرو در IRC شرکت کرد و کمک تیم خود بود و اعضای تیم با کمک های متقابل یکدیگر و جبران نواقص همدیگر امتیازات را به دست آورند و رانندگی خوبی را هم از خودشان به نمایش گذاشتند، و قول دادند که 207 S2000 را هم به موفقیت هایی برسانند و نام این خودرو را جاودانه کنند البته با کار تیمی و ست آپ خوب خودروی خود.

3 سال گذشته هم 3 راننده در مسابقات بین المللی شرکت کردند، سباستین اوگیر-فردی لویکس – استفان ساراینز که انصافا آنها هم خوب کار خود را انجام دادند، حالا دیگر رانندگان انگلستان قول جاودانه شدن 207 S2000 را دادند باید دید تا چه حدی می توانند موفق شوند، البته در دو سال گذشته کارهای زیادی برای موفقیت این تیم صورت گرفته است.

لازم بذکر است که تا به حال 5 بار در این مسابقات پرچم انگلستان به اهتزاز در آمده است، اولین بار درست 80 سال قبل بوده و تا به حال در این 5 بار این رانندگان در این مسابقات شرکت کردند :

 

1931 – Donald healey (invicta)

1952 – Sydney Allard (Allard)

1956 – Ronnie Adams (Jaguar MK VII)

1964 – Paddy hopkirk (Mini Cooper S)

1968 – Vic Elford (Porsche 911)

این رقابت ها در کل 75/1341 کیلومتر می باشد که در مجموع چند تست به مسافت های مختلف می باشند، که از این مسافت 69/1004 کیلومتر تست جاده و تست های خاص که در هر مسابقه متغیر می باشد (بسته به منطقه مسابقه) 06/337 کیلومتر می باشد.

 

برگردان و نوشته : امیرحسین پورسینا Amir@carxr.ir▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان