Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

موفقیت پیکاسو در بازار برزیل

گفتنی است این خودرو توانسته در چهار ماه ابتدایی سال از مدل های تویوتا و پژو نیز پیشی بگیرد.
موفقیت پیکاسو در بازار برزیل

به گزارش CarXR.ir : خودروی پیکاسو c3 که در مرکز طراحی پژو سیتروئن تولید شده توانسته طی مدت حضور خود در بازار برزیل به فروش خوبی دست پیدا کند.

در واقع این خودرو نسخه آمریکای لاتین مدل ادونچر است که با کمی تغییرات در طراحی بدنه (مخصوصاً سپرهای جلو و عقب ) و داشبورد روانه بازار شده است .

 

پیش از این نسخه قدیمی این خودرو در اروپا عرضه می شد که با حدود هزار مورد تغییر به بازار برزیل در آمریکای لاتین راه یافت .

 

این خودروساز فرانسوی انتظار دارد با استقبال گرم مشتریان از این خودرو بتواند در سال جاری و برای اولین بار حجم فروش این خودرو را به مرز صد هزار دستگاه برساند .

 

گفتنی است این خودرو توانسته در چهار ماه ابتدایی سال از مدل های تویوتا و پژو نیز پیشی بگیرد. ایوان زگال ، مدیر سیتروئن برزیل گفت: پیش از این سیتروئن فقط در اسپانیا توانسته بود پژو را پشت سر بگذارد. کارلوس گوفر ، که مسئولیت پروژه های پژو سیتروئن را در آمریکای لاتین برعهده دارد از رونمایی 15 مدل جدید بین سالهای 2010 تا 2014 خبر داد و گفت : تا کنون پنج مدل از این خودروها بانام های پژو 408 ، هوگار ، 3008 ، سیتروئن ایرکراس و پیکاسو c3 روانه بازار شده اند.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان