Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

آپكو اعلام كرد: تيونينگ حرفه‌اي موتورخودرو را به زودي اجرا مي‌كنيم

به زودي و براي نخستين بار در کشور، تيونينگ حرفه اي موتور خودرو در آپكو(شرکت خودروهاي سفارشي ايران خودرو) اجرايي مي‌شود.
آپكو اعلام كرد: تيونينگ حرفه‌اي موتورخودرو را به زودي اجرا مي‌كنيم

به گزارشCarXR.ir به نقل از موج : اين پروژه كه حاصل همكاري آپكو و تيونر معروف آلماني SKN است به گونه اي استاندارد، كاهش مصرف سوخت خودرو را در پي خواهد داشت.

اهميت موضوع كاهش مصرف سوخت در حالي مطرح است كه هم اكنون روش‌هاي مقطعي و غير استانداردي به مردم معرفي شده كه تبعات زيادي براي مشتريان به همراه خواهد داشت.

آپكو در مقطع فعلي به روش Chip Tuning(تيونينگ موتور بدون تغيير در قطعات آن) تيونينگ حرفه اي در ايران را آغاز مي‌كند، اين روش به صورت کاملا علمي و مبتني بر روش هاي مهندسي و توسعه و با همکاري شرکت SKN آلمان از حدود يک سال پيش به صورت جدي در شرکت آپکو مدنظر قرار گرفت. پس از امضاي قرارداد، تجهيزات مورد نياز تهيه و در انتهاي سال 89 آموزش هاي لازم انجام و گواهينامه‌هاي افراد متخصص نيز توسط اين شرکت صادر شد.

براي حصول اطمينان از نتايج طرح در خصوص كاهش مصرف سوخت دو دستگاه خودرو سمند و پژو 206 به آلمان ارسال شد تا تست هاي نهايي و Fine Tune در محل تيونر آلماني و با استفاده از تجهيزات آنها انجام شود. در حال حاضر تست‌ها به اتمام رسيده و نتايج رضايت بخش آن که به تاييد TUV آلمان نيز رسيده حکايت از کاهش حدود 15 درصد مصرف سوخت در سمند و 12 درصد در پژو 206 بدون كاهش توان موتور را دارد.

يادآور مي شود: شرکت SKN آلمان يكي از بزرگترين تيونرهاي حرفه اي اروپايي در زمينه Chip Tuning مي باشد که آپکو موفق به اخذ نمايندگي انحصاري شرکت مذکور در ايران شده است.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان