Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

امضای قرارداد همکاری مشترک آپکو با یکی از بزرگان تیونر دنیا!!

قرار است با شیوه ای استاندارد...
امضای قرارداد همکاری مشترک آپکو با یکی از بزرگان تیونر دنیا!!

امضاي قرارداد همکاري مشترک آپکو با يکي از بزرگان تيونر دنيا

شرکت خودروهاي سفارشي ايران خودرو (آپکو)، قرارداد همکاري مشترک خود با يکي از بزرگترين تيونرهاي اروپايي در خصوص سفارشي سازي محصولاتش را نهايي كرد.

 

به گزارش CarXR.ir به نقل از ايسنا، محسن پورسعيدي ـ مديرعامل شركت خودروهاي سفارشي ايران خودرو(آپكو)، با اعلام خبر بالا گفت: مطالعه روي تيون و تغييرات تخصصي بر روي خودرو از يک سال گذشته در دستور کار اين شرکت قرار گرفت و در اين ميان مذاکرات با يکي از بزرگترين تيونرهاي اروپايي آغاز شد.

 

وي تاکيد کرد: با توجه به اين که تيون حرفه‌اي خودرو در سرفصل برنامه‌هاي آپکو قرار دارد، قرارداد همکاري مشترک به امضا رسيد.

 

وي با اشاره به جزئياتي بيشتر در خصوص اين قرارداد، خاطرنشان کرد: در رويه‌اي که با اين شرکت اروپايي در نظر گرفتيم، قرار است با شيوه‌اي استاندارد در دو حوزه کاهش مصرف سوخت و افزايش قدرت موتور خودرو بتوانيم درخواست‌هاي مشتريان را پاسخگو باشيم؛ چرا که با توجه به بحث هدفمند کردن يارانه‌ها مديريت مصرف سوخت اهميت ويژه‌اي مي‌يابد.

 

پورسعيدي با اشاره به فعاليت برخي شرکت‌ها و موسسه‌هاي متفرقه در خصوص تبليغات در زمينه راه‌هاي مختلف کاهش مصرف سوخت، يادآور شد: تا کنون روش‌هاي مختلفي براي اين کار مطرح شده و در اين ميان برخي سودجويان از تقاضاي بازار در راستاي پيشبرد اهداف خود استفاده و به عرضه برخي اقلام غيراستاندارد در راستاي کاهش مصرف سوخت مي‌آورند که اين مساله ضمن ايجاد نارضايتي براي مشتريان به موتور خودرو آنها نيز آسيب جدي مي‌رساند.

 

وي تاکيد کرد: با توجه به اين که يکي از اهداف آپکو در دست گرفتن رهبري بازار در زمينه ارائه محصول سفارشي استاندارد است، رويکرد حرفه‌اي براي کارهاي تيون خود را به عنوان تنها نماينده رسمي تيونر يک خودروساز براي پوشش تقاضاي اين بخش از بازار ايران که تاکنون شرکتي به صورت استاندارد وارد آن نشده، در نظر گرفته است.▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان