Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

پورشه پانامرا مدل 2017

پورشه پانامرا مدل 2017 در حال تست با پوشش استتاری دیده شد.
پورشه پانامرا مدل 2017

 

به گزارش CarXR.ir : گمان می رود پورشه پانامرا مدل 2017 که در حال تست در دیترویت دیده شده سال جاری در یک نمایشگاه خودرو رونمایی شده و دارای ظاهری اصلاح شده باشد.

این خودرو بر اساس پلتفرمی کاملا جدید ساخته خواهد شد که در مدل های متعددی از پورشه و بنتلی به کار رفته است. به نظر می رسید نمونه اولیه فاش شده از این خودرو مدل توربو S است که ظاهری اصلاح شده تر از نسل اول پانامرا دارد. قسمت پشت این خودرو خطوط اصلاح شده تری دارد و دقیق تر به نظر می رسد.

 

 

اما نکته قابل توجه در داخل این خودرو است که گفته می شود پانامرا جدید از دکمه هایی کم تر در کنسول وسط بهره خواهد برد. دکمه های این خودرو با عناصر لمسی ظریفی جایگزین می شوند در حالی که ابزارهای اندازه گیری بزرگ نمادین پورشه در داخل آن باقی می مانند. هم چنین یک نمایشگر لمسی مرکزی به حذف دکمه های پانامرا کمک می کند که معمولا مورد انتقاد قرار می گیرند.

شایعه شده است که نسل دوم پانامرا دارای نسخه های جدیدی از جمله کوپه و شوتینگ بریک خواهد بود در حالی که موتورهای V8 جدید زیر کاپوت آن تعبیه می شوند. با توجه به سرمایه گذاری جدی پورشه برای نیرومحرکه های هیبریدی شارژی طی سال های اخیر، جای تعجب نیست اگر نسخه های برقی برای این خودرو عرضه شود.

پورشه پانامرا جدید در سال 2017 پس از رونمایی در اواخر سال جاری روانه بازار می شود.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان