Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تمرین اعضای فدراسیون موتورسواری در پیست بزرگ به انجام رسید

موتورهای ریس جمع شدند ...
تمرین اعضای فدراسیون موتورسواری در پیست بزرگ به انجام رسید

اعضای فدراسیون موتورسواری تمرین خوبی را در پیست بزرگ به انجام رساندند

 

ساعت 12 ظهر روز جمعه 21 آبان ماه تمرین موتور سواران کمیته رودریس فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جمهوری اسلامی ایران در حالی برگزار گردید که این چند وقت گذشته علاوه بر سخت گیری ها دیگر ذوقی در موتورسواران دیده نمی شود اما با این حال از همیشه بیشتر موتور ریس در پیست می تازید !!

 

موتورسواران کلاس های مختلف برای آماده سازی استایل خود و تمرین جهت پیشرافت در پیست به خوبی و با جدیت یک مسابقه کشوری تمرین را دنبال می کردند، تومیک بانوسیان که روز تولدش هم با تمرین جمعه تداخل پیدا کرده بود ترجیح داده بود تا میهمان ها در منزل منتظر بمانند تا آقا تومیک در پیست بگازد و با خستگی به استقبال آنها برود !! مهدی جابری هم که به دنبال قهرمانی می باشد و با پشتکار خوب خود دوست ندارد به جز قهرمانی به مقامی دیگر فکر کند به همین دلیل تمرین را از مسابقات موتو جی پی قهرمانی در موگلوی ایتالیا بیشتر جدی می گیرد !! ولی به دور از شوخی بی شک از بهترین های 1000 سی سی است.

 

حضور شاهرخ اشراقی اتفاق جالب دیگر بود و امین وزیر نژاد بی انگیزه تر از همیشه با اتومبیل به پیست آمده بود تا فقط نظاره گر باشد و با میلی جواب سوالات ما را می داد گویا دیگر انگیزه ای برای ادامه ندارد، عرب زاده با 600 سی سی خود به خوبی می راند تا او هم نشان بدهد که ماهی رو هر وقت از آب بگیری تازس !! محمود کرد بچه هم که دیگر رو به راه شده دوباره صحبت از خرید موتور سیکلت می کرد این بار دیگر باید بیش از پیش مراقب باشد.

 

محمد ایلخانی هم که مرد شماره 1 کلاس 600 سی سی با موتور سیکلت یاماهای خود که به تازگی هم آن را خریداری کرده تمرین خوب و پر انرژی با دوستان 600 سی سی داشت و حسابی راضی و خشنود بود، سرهنگ میربهرسی هم که نظاره گر کار موتور سواران بود و مدام قدم می زد نمی دانیم در چه موردی فکر می کرد امیدواریم در مورد ورزش موتورسواری فکر کرده باشد !! با تشکر از مسئولین محترم فدراسیون

 

 ادامه تصاویر پایین گزارش ...

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

امیرحسین پورسینا  Amir@carxr.ir


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان