Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

رنو رقیب سوزوکی Omni را می سازد

موتور این خودرو می تواند با رنو کوئید مشترک باشد که علیرغم موتور 0.8 لیتری بنزینی کنونی اش در آینده به موتور قدرتمندتر 1.0 لیتری بنزینی نیز مجهز خواهد شد.
رنو رقیب سوزوکی Omni را می سازد

 

به گزارش CarXR.ir : بر اساس خبری جدید، رنوی هند تصمیم دارد زمانی در سال 2018 یک مدل ون را معرفی کند که با خودروهایی همچون سوزوکی Omni و سوزوکی Eeco رقابت می کند.

این ون بر اساس نسخه ای پلتفرم CMFساخته می شود که احتمالا CMF-A خواهد بود که در رنو کوئید و داتسون ردی گو نیز به کار می رود.

در حالی که کلاس MPVها برای بسیاری از خودروسازان سودمند نبوده، این ون ساخته شده بر اساس پلتفرم CMF می توان مدل ارزان 5 یا 7 سرنشینی باشد که خریداران بسیاری از بازارهای درجه دو و سه را جذب می کند.

 

 

موتور این خودرو می تواند با رنو کوئید مشترک باشد که علیرغم موتور 0.8 لیتری بنزینی کنونی اش در آینده به موتور قدرتمندتر 1.0 لیتری بنزینی نیز مجهز خواهد شد. موتور 0.8 لیتری این خودرو بهترین بهره وری سوخت را در کلاس هاچ بک ها دارد در حالی که موتور 1.0 لیتری آن قابلیت تطابق با گیربکس های دستی و اتوماتیک را دارد.

ساختار CMF-A حدود 98 درصد در هند بومی سازی شده است. این ساختار به رنو و نیسان کمک کرده تا قیمتی رقابتی برای مدل های خود تعیین کنند.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان