Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

رونمایی استون مارتین از سوپراسپرت Vanquish S Volante

اگرچه استون جزئیات عملکرد Vanquish S Volante را آشکار نساخت اما انتظار می رود 0 تا 100 کیلومتر را در مدت زمان کمتر از 3.5 ثانیه سپری کند.
رونمایی استون مارتین از سوپراسپرت Vanquish S Volante

رونمایی استون مارتین از سوپراسپرت Vanquish S Volante

شرکت استون مارتین به تازگی مدل جدیدی از خودرو Vanquish S Volante را معرفی کرد. این مدل یک نسخه کروک از Vanquish S به شمار رفته که با موتوری قدرتمند می تواند در جاده ها جولان دهد.

 

 

استون مارتین در این مدل از یک پیشرانه 12 سیلندر شش لیتری بهره گرفته که برخلاف پیشرانه 12 سیلندر DB11 با خروجی 595 اسب بخاری خروجی کمتری خواهد داشت.

اگرچه استون جزئیات عملکرد Vanquish S Volante را آشکار نساخت اما انتظار می رود 0 تا 100 کیلومتر را در مدت زمان کمتر از 3.5 ثانیه سپری کند. بنابراین احتمال داشته سقف سرعت به 321 کیلومتر بر ساعت برسد و برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر اعلام کمپانی بریتانیایی بود.

گفته می شود مدل کروک Volante استون مارتین Vanquish S وزن بیشتری در مقایسه با مدل کوپه خواهد داشت. در طراحی بیرونی شاهد طراحی تهاجمی و نسبتا تغییریافته هستیم و تفاوت عمده ای نسبت به مدل کوپه مشاهده نمی شود.

البته در دامنه های اطراف خود از جنس فیبرکربنی بهره گرفته شده تا آیرودینامیک افزایش یافته و سرعت بزرگی در جاده ها داشته باشد. به هر حال جزئیات کافی نیست تا به آن پرداخت و باید منتظر ماند تا شرکت بریتانیایی قیمت و تاریخ عرضه را مشخص سازد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
املاک ساحل
wooferاکتان و سوخت
رویال دیزاین
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان