Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

رونمایی فورد موستانگ مدل 2015

فورد قصد دارد ماه دسامبر امسال از موستانگ مدل 2015 رونمایی کند اما هفته آینده به چند نویسنده منتخب در زمینه خودرو این شانس را می دهد که این خودرو را ببینند.
رونمایی فورد موستانگ مدل 2015

 

به گزارش CarXR.ir : این گروه نویسندگان که برخی از آن ها از رسانه های خودروی اروپا نیز هستند، قبول کرده اند که تا زمانی که فورد اجازه نداده، هیچ اطلاعاتی از این خودرو را برای عموم فاش نکنند. البته در هر صورت این کار مانع انتشار جزئیاتی از این خودرو نیست، بنابراین هفته آینده اطلاعاتی از این خودرو منتشر خواهد شد.

 

امسال تغییرات کاملی روی موستانگ اعمال می شود و انتظار می رود موتورها، شاسی ها، ارتقاها، تنظیمات سیستم تعلیق و گیربکس این خودرو همگی جدید باشند. به عنوان قسمتی از برنامه وان فورد این خودروساز برای در دسترس بودن تمام خودروهایش در سطح دنیا، پس از رونمایی موستانگ جدید این خودرو به مشتریان اروپایی عرضه خواهد شد.

 

انتظار می رود یک موتور چهار سیلندر اکوبوست جدید نیز در این خودرو به کار رود گرچه دسترسی منطقه ای آن هنوز مشخص نیست. سیستم تعلیق عقب کاملا مستقل نیز برای موستانگ مدل 2015 در نظر گرفته شده است. در آخر انتظار می رود به لطف سبکی مدرن تر، طراحی این خودرو با طرح یک پارچه مدل کنونی آن متفاوت باشد.

 

انتظار می رود موستانگ مدل 2015 از تابستان سال 2014 به فروش برسد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان