Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

ساخت خودروی سوخت سلولی توسط BMW

کنون که بی ام و رسما از اولین خودروی کاملا الکتریکی خود رونمایی کرده، مدیرعامل این خودروساز آلمانی تاکید کرده است که بی ام و تکنولوژی سوخت سلولی را در نظر دارد و خودروی سوخت سلولی نیز تولید خواهد کرد.
ساخت خودروی سوخت سلولی توسط BMW

 

به گزارشCarXR.ir : بی ام و قصد دارد برای تولید خودروی سوخت سلولی، همان روشی را در پیش بگیرد که برای i3 به کار برده بود. این خودروساز آلمانی پیش بینی می کند که در آینده آلایندگی تمام خودروها در جاده ها صفر باشد و می گوید خودروهای سوخت سلولی به رانندگان اجازه می دهند مسافت های طولانی را بدون محدودیت شارژ الکتریکی طی کنند.

 

در ابتدا، خودروهای سوخت سلولی به خاطر در دسترس نبودن هیدروژن، مورد نقد قرار گرفتند. اما بعدها، زمانی که خودروهای الکتریکی برای اولین بار رونمایی شدند، منتقدان باور کردند که از نظر آنان حمایت نخواهد شد. گرچه در ابتدا فروش خودروهای الکتریکی به اندازه ای نبود که خودروسازان پیش بینی می کردند، اما افزایش فروش در ماه های اخیر نشان می دهد که بازار این خودروها کاملا امید بخش است و به سمت مسیر درست پیش می رود.

 

هم چنین مدیر عامل بی ام و، نوربرت ریتوفر اضافه کرده است که بی ام و برای ساخت خودروی سوخت سلولی با تویوتا همکاری خواهد کرد. این خودروساز ژاپنی قصد دارد خودروی سوخت سلولی خود را در سال 2015 عرضه کند و اخیرا با دیگر خودروسازان ژاپنی متحد شده است تا ایستگاه های شارژ الکتریکی بیش تری را در ایالات متحده بسازد.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان