Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تيم هندا فاتح رقابتهاي موتور سواري استراليا

رقابتهای موتورسواری استرالیا در رده موتوجی پی (MotoGP) با برتری تیم هندا به پایان رسید.
تيم هندا فاتح رقابتهاي موتور سواري استراليا

به گزارش CarXR.ir : در دور نهایی رقابتهای موتورسواری استرالیا در رده موتوجی پی کیسی استونر از تیم هندا با کسب زمان چهل و دو دقیقه و دو ثانیه و چهارصد و بیست و پنج هزارم ثانیه به مقام نخست رسید و پس از وی مارکو سیمونچلی و آندریا داویزیوسو دیگر هم تیمی های وی به ترتیب دوم و سوم شدند.

در رده بندی کلی این رقابتها هم اکنون کیسی استونر از تیم هندا با مجموع سیصد و بیست و پنج امتیاز در رده نخست قرار دارد و قهرمانی اش در فصل جاری این رقابتها حتمی شده و پس از وی خورخه لورنزو از تیم یاماها و آندریا داویزیوسو از تیم هندا دوم و سوم هستند. در رقابتهای رده موتو تو( Moto 2) هم آلکس دی انجلیس از تیم موتوبی با زمان سی و نه دقیقه و چهل و چهار ثانیه اول شد و پس از وی استفان برادل از تیم کالکس و مارک مارکز از تیم سوتر در رده های بعدی قرار گرفتند.

در رده بندی کلی این رقابتها در حال حاضر استفان برادل از تیم کالکس با دویست و پنجاه و چهار امتیاز اول است و پس از وی مارک مارکز با دویست و پنجاه و یک امتیاز و آندریا آیانون با یکصد و شصت و پنج امتیاز هر دو از تیم سوتر دوم و سوم هستند. در رقابتهای رده موتور های یکصد و بیست و پنج سی سی( 125cc) هم ساندرو کورتیسی از تیم آپریلیا با زمان سی و چهار دقیقه و چهل و نه ثانیه و ششصد و هفتاد هزارم ثانیه به مقام نخست رسید و پس از او لوئیس سالوم دیگر هم تیمی وی و جان زارکو از تیم دربی در رده های بعدی جای گرفتند. در رده بندی کلی این رقابتها نیکولاس ترول از تیم آپریلیا با دویست و هفتاد و یک امتیاز اول است و جان زارکو از تیم دربی با دویست و چهل و شش امتیاز و ساندرو کورتیسی از تیم آپریلیا با دویست و پنج امتیاز به ترتیب دوم و سوم هستند▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
انجمن گفتگوی تخصصی خودرو
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان