Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تکنولوژی جدید در مینی مدل 2015

زمانی که نسل بعدی مینی کوپر به عنوان مدل 2015 عرضه شود دارای سیستم کمک راننده خواهد بود که احتمالا از بی ام و گرفته شده است.
تکنولوژی جدید در مینی مدل 2015

 

به گزارش CarXR.ir : یک دوربین نصب شده جلوی آینه دید پشت، پایه اصلی این تکنولوژی خواهد بود که دارای سیستم هشدار عابر پیاده و برخورد است که در صورت جلو آمدن عابر پیاده قادر به درگیر کردن ترمزها تا سرعت 56 کیلومتر بر ساعت است. همین دوربین، کروز کنترل انتخابی و نور بالای اتوماتیک را نیز هدایت می کند.

 

این دوربین نشانه های محدودیت سرعت را نیز شناسایی کرده و آن ها را با اطلاعات ثبت شده بر اساس GPS بررسی خواهد کرد تا محدودیت های سرعت متداول را در مانیتور هدایت نشان دهد. یک سیستم حافظه نشانه های ترافیکی نیز به دوربین کمک می کند تا اطلاعات نشانه های ترافیکی را خوانده و ذخیره کرده و در مجموعه تجهیزات نشان دهد.

 

یک صفحه نمایش بالای سر نیز در این خودرو تعبیه شده است تا اطلاعات مربوط را به راننده انتقال دهد بدون این که نیاز باشد راننده سرش را از جاده منحرف کند. در سیستم های بی ام و، این صفحه نمایش دارای اطلاعات محدودیت سرعت متداول است ، البته مینی مشخص نکرده که در این مورد نیز این گونه خواهد بود یا خیر.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان