Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تولید قدرتمند ترین و پاک ترین موتور جهان توسط فراری

برند ابرخودروهای ایتالیایی ، فراری ، از تولید قریب الوقوع پربازده ترین موتورهای قدرتمند جهان با سرمایه گذاری بالغ بر 2 میلیارد یورو تا سال 2017 خبر داد .
تولید قدرتمند ترین و پاک ترین موتور جهان توسط فراری

 

به گزارش CarXR.ir : فراری مبلغ 1.4 میلیارد یورو را ظرف یک مدت پنج ساله منتهی به سال 2012 بر روی تولید و توسعه اولین خودروی هیبریدی اش لافراری سرمایه گذاری کرده است .

 

واضح است که فراری به خاطر غرش موتورها و عملکرد بالای خودروهایش شهرت دارد و این امر همواره مصرف و آلایندگی بالای محصولاتش را کم رنگ جلوه داده است .

 

لوکادی مونتز مولو- مدیر فراری – گفت: فراری قدرتمندترین و در عین حال کم مصرف ترین موتور جهان را تولید خواهد کرد . رمز این کار نوآوری ، نوآوری و نوآوری است . ما به دنبال تولید خودروهایی با عملکرد فوق العاده و در چهار چوب قوانین (آلایندگی) هستیم.

 

به گفته فراری رقم مورد نیاز سرمایه گذاری به صورت داخل تامین می شود و این شرکت توانسته در نیمه اول سال به ذخیره مالی 1.2 میلیارد دلار و نقدینگی معادل 200 میلیون دلار دست پیدا کند . رقم مازاد بر نیاز این سرمایه گذاری صرف معرفی حداقل یک خودرو جدید در سال خواهد شد .

 

فراری که سال گذشته 499 دستگاه تولید داشته اعلام کرده که امسال به منظور حفظ وجهه برند خود تنها 400دستگاه تولید خواهد داشت.


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان