Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

تولید موتورسیکلت ملی!

نایب رئیس سندیکای تولید کنندگان موتورسیکلت گفت: طی برگزاری جلسه ای با حضور 15 کارخانه تولید کننده موتورسیکلت تصمیماتی در زمینه ادغام این کارخانه ها برای تشکیل یک شرکت واحد در راستای تولید موتور سیکلت ملی اتخاذ شد
تولید موتورسیکلت ملی!

 

به گزارش CarXR.ir : حجازی عنوان کرد اگر اجرای این طرح بدون مشکل انجام شود طی یک سال آینده این کارخانه احداث و موتورسیکلت ملی تا سه سال آینده تولید و به بازار عرضه می گردد.وی با بیان اینکه حداقل استاندارد تولید این موتور سیکلت یورو3 است اظهار داشت: با توجه به اینکه شرکت های کوچک هزینه های بالا و قدرت مانور کمی دارند ، هنگامی که 15 شرکت باهم ادغام شوند توانایی مالی آنها افزایش یافته و می توانند از اطلاعات و شرایط روز دنیا، تجربه شرکت های تولیدکننده و طراح استفاده کرده و موتورسیکلتی برابر با نیاز مردم را تولید کنند.

وی در ادامه افزود: با اجرایی شدن این طرح می توان ارزبری این صنعت را تا مرز صفر کاهش داد و علاوه بر تأمین نیاز کشور که سالانه بالغ بر 500 هزار دستگاه موتورسیکلت است، می توان صادرات به عنوان یک برند ایرانی به کشورهایی که نیازمند این محصول هستند را آغاز کرد.

وی تصریح کرد: اجرای این طرح سبب پایداری و اشتغال زایی برای صنعت کشور می گردد. در شرایط کنونی با وجود تحریم ها اتحاد این 15 شرکت موجب افزایش حجم سرمایه، توان فکری و قدرت اجرایی آنها شده و می توان اقدام به افزایش تولید قطعات داخلی نمود. همچنین با اجرای این طرح بانک ها با توجه به حجم بالای سرمایه شرکت تسهیلات بیشتری را اعطا می کنند.

وی در خاتمه عنوان کرد: طی بحث های کارشناسی در جلسه برگزار شده مقرر شد اساسنامه این طرح به زودی تهیه و پس از رفع نواقص و مباحث حقوقی برای شرکت ها ارسال شود. با توجه استقبال صورت گرفته انتظار می رود شرکت های بیشتری در این طرح شرکت کنند


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان