Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

Wald International و گاومیش سیاه ...

موسسه تیونینگ بدنه Wald International با تیونینگ گاومیش سیاه ....
Wald International و گاومیش سیاه ...

Rolls-Royce Phantom دست پرورده Wald International ...


به گزارش CarXR.ir : شرکت بزرگ و نام آشنای Wald چند ماه قبل کیت بدنه برای این خودروی تشریفاتی و گران قیمت را طراحی کرد و پس از آن به مرحله ساخت رفت، حال این بدنه زیبا ساخته شد و بر روی این خودرو نصب شده است، و برای نصب هرچه زیباتر بدنه طول محور خودرو هم زیاد شده تا این بدنه و رینگ کلکسیونی اش بر روی این خودروی سلطنتی زیباتر جلوه کند.

و موسسه Wald در حال حاضر تصاویر زیبایی از این خودرو را بر روی اینترنت قرار داده تا از دیدن این کیت لذت ببرید، در طراحی این بدنه گفته شده است که کمتر از قبل خطوط منحنی به کار رفته است تا بر روی این خودرو دلبری کند، این کیت با نام تجاری Black Bison شناخته می شود این نام به معنی گاومیش سیاه می باشد !! سپر جلوی این خودرو تقریبا شبیه به بنتلی طراحی و ساخته شده است.

.

رکاب های این خودرو هم تغییرات بسیاری کردند و سپر عقب هم کمی بلند تر نسبت به نمونه استاندارد شده است، از دیگر تغییراتی چراغ های LED می باشد که برای این خودرو در نظر گرفته شده است و روشنایی بیشتر را در عین زیبایی هرچه تمام تر به این خودرو تقدیم می کند.

.

برای گلگیرهای جلوی این خودرو هواخور تعبیه شده است تا دمای هوای چرخ ها با گردش هوا پایین آید و در نهایت دیسک های ترمز هم خنک تر شوند تا راندمان سیستم ترمز پایین نیاید، یک اسپویلر زیبا هماهنگ با قوس بدنه این خودرو هم بر روی در صندوق این خودرو قرار گرفته و زیبایی قسمت عقب این خودرو را صد چندان کرده است.

ظاهر این خودرو به زیبایی هرچه تمام تر درس شده است و تیونر بزرگ برای این خودرو لانگ از رینگ های 24 اینچی Renovation استفاده کرده است که این رینگ های حرفه ای فورجد را با تایرهای High performance برای این اتومبیل ست کرده است.

در نهایت این خودرو تبدیل شده به آنچه شما می بینید و دوست دارید و از نکات جالب اینجاست که این خودروی زیبای همه پسند در ساعات نخست که تصاویرش منتشر شده است طرفداران زیادی پیدا کرده است، پیشرانه این خودرو هم همچنان به حالت استاندارد باقی مانده است 6750 سی سی 12 سیلندر با 453 اسب بخار قدرت و 720 نیوتن متر گشتاور.

 

 

برگردان و نوشته : امیرحسین پورسینا Amir@carxr.ir▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
اولین کلینیک تخصصی بدنه اتومبیل در ایران
رویال دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان