Loading...
شما اینجا هستید: خانه » صفحه خبر

 

گرگها بر آسفالت مازندران هم پنجه کشیدند

گزارشی از مسابقه چند جانبه دریفت در مازندران ...
گرگها بر آسفالت مازندران هم پنجه کشیدند

پنجه های قدرت دریفت کاران آسفالت ورزشگاه ساری را منقوش کرد...


گزارش اختصاصی CarXR.ir : دومین دوره از سری مسابقات دریفت در ساری توسط هیئت اتومبیلرانی و موتورسواری استان مازنداران برگزار گردید این مسابقات چند جانبه و با همکاری شرکت ردبول- پوما و مبل مهدی برگزار شد، اتومبیل های شرکت کننده از مازندارن - تهران و کرج در این مسابقه حضور داشتند.

 

در روز 4 شنبه 3/9/89 اتومبیل ها در مکان برگزاری ورزشگاه شهدای ساری حضور پیدا کردند تا خود را برای رقابت روز بعد آماده کنند و رقابت در روز پنج شنبه 4/9/89 همزمان با عید سعید غدیر برگزار گردید، در روز تمرین شاهد حضور اتومبیل های قدرتمند در ورزشگاه بودیم که از تهران و کرج برای رقابت آمده بودند و جمعیت مشتاق را گرد خود آورده بودند.

مهدی بختیاری با اتومبیل جدید خود بی ام و M3 8 سیلندر پلاک شده با یک وانت لاستیک به محل آمده بود و ابتدا اتومبیلش و بعد لوازم اضافی خود جمعیت را سمت خود جذب کرد همایون نصیری با M3 تیونینگ شده خود توسط شرکت KMS که قدرت بالایی دارد در کنار او توقف کرد و شروع به تعویض لاستیک های اتومبیل خود کردند.

حسین صدوقیان که پیش از این در مسابقه دریفت لبنان شرکت کرده بود با اتومبیل سوپر شارژ بسیار قدرتمند خود به کنار محوطه آمد و پس از دیدن مسیر مسابقه لاستیک ها را تعویض کرد تا به داخل مسیر تمرین بیاید، محمد علی مرندیان هم با M3 گذرموقت خود آمد تا نشان دهد که هنوز هم در مسابقات شرکت می کند.

اتومبیل های شمال که در مسابقه قصد شرکت داشتند همه مدل افسانه ای 2002 بودند آنها هم آمدند تا به ترهانی ها نشان دهند بدون Mpower هم می شود دریفت خوبی را به نمایش گذاشت، مهدی بختیاری وارد پیست شد و با اتومبیل قدرتمند خود شروع به دود کردن لاستیک خود کرد و تایرهای گران قیمت خود را به آسمان هدیه کرد.

حسین صدوقیان به داخل پیست رفت و اصلا نمایش رضایت بخشی را از خود نشان نداد و این هم دلیلی به جز قدرت بالای اتومبیلش نداشت و از همان جا تصمیم گرفت که روز بعد با اتومبیل خود در مسابقه شرکت نکند، سپس همایون نصیری با اتومبیل خود که به تازگی برای دریفت آماده سازی شده به محوطه آمد و به دلیل قفل قدرتمند دیفرانسیل خود و عدم تجربه در رشته دریفت نتوانست بچرخاند و به بیرون آمد.

صدای زیاد گرد و خاک از درب پیست قابل مشاهده است، چیست ؟؟ بله علی شیرازی عاشق حرکت نمایشی باز هم با Z3 آبی رنگ آمد تا این بار دیگر نتایج زحمات و تمرینات خود را که در پیست کرج انجام داده بود، بگیرد سریع و با عجله لاستیک ها را تعویض کرد و به داخل پیست آمد و مثل همیشه به محض اینکه شروع به حرکت نمایشی کرد لبخند معروفش شروع شد و تمام مسیر را با خنده خط خطی کرد.

محمدعلی مرندیان از قهرمانان اسبق اتومبیلرانی و قهرمان رالی با بی ام و خود حرکت قابل قبول و رضایت بخشی را از خود به نمایش گذاشت و پس از دو بار تمرین به بیرون آمد و تا نظاره گر کار مابقی دریفت کاران باشد در همین موقع بود که کاروان قدرتمند کرجی ها به مثل همیشه با چند اتومبیل آمد نادر هم هست؟ بـــــــله نادر جعفری قهرمان دوره قبل باز هم با E30 معروف آمده تا مقام را از دوستان دیگر برباید، همراه با نادر حمید کمالی و حسین آل معصوم هم آمدند تا در کنار نادر به تمرین بپردازند.

نادر اصلا مهلت نداد که کاری از پیش برود تا اتومبیل به پایین از خودروبر منتقل شد شروع به حرکت زدن کرد و واقعا هم به زیبایی این کار را انجام می داد خیلی فنی و حرفه ای دریفت می کرد و این حرکات او از تمرین بالای او در این رشته سخ می گوید، پس از او حمید کمالی با E30 سفید رنگ بدنه پهن خود آمد و او هم دیگر حرفی را برای کرج باقی نگذاشت و کرجی ها در همان روز تمرین خط و نشان کشیدند.

دوستان مازندرانی هم با 2002 ها حرکات زیبایی را از خود به نمایش گذاشتند و به تهرانی ها و کرجی ها گفتند که فقط نباید بهترین امکانات را در اختیار داشت ما با 2002 بدون موتور این کار را انجام می دهیم که انصافا هم به زیبایی کار خود را نشان دادند مرتضی دریانی هم با وستفیلد به میدان آمد و کار خوبی را از خود نشان داد و پس از آن هم که دوستان مجددا تمرین کردند اما کرجی ها بودند که تا مدت ها بعد از رفتن همه دوستان در آنجا تمرین می کردند.

صفحه 1 از 512345


▼ ارسال نظر


اشتراک خبرنامه
جهت عضویت در خبرنامه
آدرس ایمیلتان را وارد کنید
صفحه CarXR در فیس بوک
حساب کاربری CarXR در توییتر
صفحه رسمی CarXR در اینستاگرام
سیستم صوتی گراند زیرو
رویال دیزاین
یونیک دیزاین
روغن موتور چمپیون
مرکز تخصصی تعمیرات گیربکس
طراحی و ساخت هدرز
بورس خرید و فروش لوازم تیونینگ
کار ایکس آر : مالک جدید کار ایکس وان