Loading...
شما اینجا هستید: خانه » درباره ما

درباره

 بازدید: 28787

هیچ شخصی توانایی اجرا پروژه های خوب با پرفورمنس بالا را به تنهایی نداشته و وقتی بحث به وسط می آید خیال شما از درخواستی که دارید راحت است و پرفورمنس بالا با اعضای مکمل شکل گرفته میشود.

تیم برنامه نویسی و آموزشی اول آموزش

با گرد همایی 22 برنامه نویس نخبه از سرتاسر ایران تیم آی تی ایران شکل گرفت به سرپرستی محمد علی محمدی در راستای کسب و کار های استارتاپی پیشرفت چشم گیری در ارثه برنامه نویسی ایران و دنیا نقش ایفا کرد .ما چه کاری انجام میدهیم ؟

در دنیای دیجیتال ، وب سایت شما مهمترین بخش کار شماست. تیم طراحی و توسعه الو طراحی از جدیدترین شیوه های بهینه سازی موتور جستجو (SEO) و بهترین تجربه های کاربر (UX) برای ساخت مدل های مجازی و وب سایت های متناسب با هر کسب و کار و صنعت استفاده می کند. به عنوان یک آژانس دیجیتال مارکتینگ ما دانش لازم را داریم تا خدمات طراحی سایت حرفه ای خود را برای برند شما ارائه دهیم. این که آیا شما به یک وب سایت برای کسب و کار آنلاین با رویکرد مصرف کننده نیاز دارید ، یک سایت تجاری برای تبلیغ خدمات یا به طور کلی هر موضوعی در این زمینه ، ما آماده کمک به شما هستیم. الو طراحی با بیش از 9 سال سابقه یکی از موفق ترین شرکت های فعال در زمینه طراحی سایت و سئو و طراحی اپلیکیشن در ایران است. این افتخار حاصل تلاش تیمی خلاق و متعهد و اعتماد مشتریان است. ما منظم هستیم ، ما خلاق هستیم ، ما سرسخت هستیم!


هلدینگ های ما:

الو استخدام (سامانه کاریابی کشور )
الو طراحی ( طراحی و توسعه سایت های اختصاصی )
اول آموزش ( مرجع آموزش های برنامه نویسی مخصوص صاحبان مشاغل و همینطور دانشجویان )